Ми лікуємо всіх навіть тих, від кого відмовилися інші!

Алкоголізм – хвороба, але не вирок!

Ми щодня займаємося лікуванням алкоголізму у наших
пацієнтів. Наші лікарі знають та вміють лікувати алкоголізм
на будь-якій його стадії.

Отримати безкоштовну консультацію

Лікування алкоголізму Одеса

Алкоголізм – слабкість чи хвороба?

`
Алкоголізм – це хвороба. І одужання від алкоголізму завжди починається з ухвалення цього факту.

Алкоголізм – це така хвороба, яка на перших стадіях протікає потай і непомітно для оточуючих. Ну хто не любить посидіти у хорошій компанії та “вжити” для гарного настрою? Близькі алкоголіка зазвичай починають “бити в сполох” тоді, коли з’являються багатоденні запої, неадекватна поведінка, втрата роботи та здоров’я.

Вони починають вимагати припинення пияцтва, алкоголік кається і щоразу обіцяє, що більше не доторкнеться чарки… і так по колу від запою до запою. У хід йдуть народні методи, цілителі-шарлатани, екстрасенси, кодувальники тощо

І чомусь тільки все перепробувавши і втративши багато часу, грошей та здоров’я більшість приїжджають на лікування туди, звідки треба було починати – до наркологічної клініки.

Для сучасної медицини лікування алкоголізму не є проблемою. Є сучасні методики, які дозволяють раз і назавжди перемогти алкогольну залежність.

Ідеально, коли в процесі лікування беруть участь 3 сторони – лікар, хворий та його родичі.

Лікування алкоголізму в домашніх умовах не лише безглуздо, але й небезпечне для здоров’я. Різке припинення запою часто веде до загострення захворювань внутрішніх органів та білої гарячки (так у народі називають небезпечний для життя хворого та оточуючих стан алкогольного делірію).

Тільки в клініці можлива повна ізоляція хворого від алкоголю та всіх факторів, що штовхають його на вживання. У клініці пробожиться безпечне виведення із запою та робота з психологом, який допомагає розібратися у причинах, що штовхають людину до пияцтва – це важлива та необхідна складова лікування!

У нашій клініці, за бажанням пацієнта, можна пройти процедуру підшивки під шкіру спеціального препарату, який не дозволить вживати алкоголь протягом 3-6 місяців. Це суттєво знижує ризик повторного зриву та допомагає пацієнтові утвердитися у тверезості, дає час налагодити своє життя.

Консультація або виїзд бригади КРУГЛОСУТОЧНО.

+38(097) 242-29-22

Етапи лікування алкоголізму

Детоксикація

За допомогою сучасних лікарських засобів ми виводимо пацієнта із запою. Цю процедуру можна як чистку організму від токсичних речовин. Пацієнт за кілька днів втрачає бажання випити, його самопочуття покращується та відновлюється апетит та сон.

"
Робота з психологом

Це найважливіший етап лікування. Необхідно з’ясувати справжню причину, чому людина тягнеться до чарки і виробити стратегію щодо її нейтралізації. Пацієнт повинен навчитися без алкоголю жити, радіти та долати труднощі.

"
Підшивка лікарського засобу

Цю процедуру називають у народі “кодування від алкоголізму” (використовуємо німецький препарат Amrifid). Застосовується за згодою пацієнта та допомагає йому утримуватись від вживання спиртних напоїв. При прийнятті навіть незначних доз алкоголю виникають симтоми сильного алкогольного отруєння, головний біль, блювання. І навіть один ковток алкоголю викликатиме сильну огиду.

"
Здорове повноцінне життя

Шлях до здорового, тверезого та успішного життя може бути досить тривалий. Але його треба почати, поки що не пізно. Він починається з першого кроку, з телефонного дзвінка до нашої клініки: +38 (048) 702-34-24.

Записатися на безкоштовну консультацію

Лікування алкоголізму Одеса ціна

Курс лікування

Детоксикація організму

Діагностика організму

Програма лікування

Робота з психологом

Групова психотерапія

Проживання

Харчування

Кодування

Детоксикація організму

Діагностика організму

Програма лікування

Робота з психологом

Підшивка препарату

Проживання

Харчування

Реабілітація

Реабілітація

Ресоціалізація

Проживання

Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини

Анонімність

Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Вартість лікування алкоголізму в Одесі
Існує думка, що лікування алкоголізму дуже дороге і мало кому по кишені. Це не зовсім так. Звичайно, ефективне лікування потребує залучення висококласних фахівців, використання сучасного обладнання та медикаментів. Воно не може бути дешевим. Але! Пияцтво обходиться набагато дорожче в матеріальному обчисленні. А втрата здоров’я, страждання оточуючих взагалі не оцінюються.

Тому не робіть поспішних висновків, дізнайтеся про всю необхідну вам інформацію за телефоном +38 (048) 702-34-24.

Ми застосовуємо індивідуальний підхід до лікування пацієнтів. З урахуванням його матеріального становища та соціального статусу.

Докладніше про ціни на лікування

Вартість курсу лікування алкоголізму у клініці “Доктор Благо” починається від 2200 грн на добу. У вартість входить: детоксикація організму, діагностика організму, програма лікування, робота з психологом, групова психотерапія, проживання та харчування. Тривалість курсу визначається лікарем-наркологом.

Анонімне лікування алкоголізму в Одесі

Ми знаємо, як важливо зберігати анонімність у лікуванні алкоголізму. Отже, як приватна клініка:

  • ми не вимагаємо надання детальних особистих даних, якщо вони не є необхідними для виконання послуги,
    у нас є досвідчений і добре навчений терапевтичний персонал, який зобов’язаний зберігати професійну таємницю.
  • ми працюємо лише з фахівцями, які проводять лікування алкоголізму з урахуванням таких принципів, як повага інших прав людини, повага, чуйність та доброта,
  • ми стежимо за тим, щоб лише уповноважені співробітники мали доступ до медичних записів,
  • ми не надаємо жодної інформації про хід лікування без явної згоди пацієнта,
  • ми докладаємо всіх зусиль, щоб усі пацієнти, які контактують один з одним під час терапії в нашому центрі, також дотримувалися правил, що стосуються конфіденційності та нерозголошення особистих даних,

Діючи як приватна клініка лікування залежностей, ми забезпечуємо анонімність для всіх пацієнтів. В результаті наше лікування алкоголізму є повністю анонімним і конфіденційним. Крім можливості стаціонарної детоксикації, ми також пропонуємо професійну амбулаторну допомогу.

Проблема лікування алкоголізму гостро стоїть у таких містах Одеської області, як Чорноморськ, Південний, Арциз, Білгород-Дністровськ, Ізмаїл, Березівка, Роздільна, Болград, Рені, Татарбунари, Подільськ (Котовськ), Березівка, Балта, Біляївка, Овідіополь, Тепло , Вилкове, Кодима, Сарата. У цих містах практично немає кваліфікованих наркологів, які здатні вилікувати пацієнта від алкоголізму. Тому жителям цих міст рекомендуємо звертатися до Одеси до клініки Доктор Благо Плюс.

Статті на тему “Алкоголізм”
Що таке серотонін?

Що таке серотонін?

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".Лаурять нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеняСеротонін - це нейромедіатор, також відомий як 5-гідрокситриптамін (5-HT). Він є важливою...

Панічні атаки під час алкоголізму. Причини, симптоми, наслідки та лікування

Панічні атаки під час алкоголізму. Причини, симптоми, наслідки та лікування

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".Лаурять нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеняПричини панічних атак у разі алкоголізму Виникнення панічних атак у разі алкоголізму...

Безсоння під час алкоголізму. Причини, симптоми, наслідки та лікування

Безсоння під час алкоголізму. Причини, симптоми, наслідки та лікування

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".Лаурять нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеняПричини безсоння в разі алкоголізму У разі алкоголізму безсоння може бути спричинене...