Ми лікуємо всіх навіть тих, від кого відмовилися інші!

Реальна допомога наркозалежним

Наркоманія – це шкідлива звичка. Це дуже
небезпечна для життя та здоров’я хвороба. А хворобу треба лікувати
і не чекати, що вона сама собою пройде.

Лікування наркоманії в Одесі

Отримати безкоштовну консультацію

Комплексний підхід до лікування наркозалежності

`
З кожною дозою здоров’я людини погіршується та деградує особистість. Брехня і крадіжка стають звичайною справою.

Що таке наркоманія? Хвороба та чи шкідлива звичка? Сучасна медицина однозначно називає наркоманію хворобою. А отже, лікувати її мають професійні кваліфіковані лікарі-наркологи. Наркотики руйнують здоров’я не лише наркомана, а й його рідних. У результаті формується порочне коло залежності наркоманів та співзалежності його рідних. Шлях виходу з цієї здавалося б тупикової ситуації лежить у комплексному лікуванні наркоманії.

У наркоманів завжди присутні 2 види залежності – фізична та психологічна. З фізичною залежністю простіше є медикаменти, які дозволяють пережити ломку відносно безболісно і безпечно. А з психологічною залежністю наркоману доведеться жити все життя та навчитися контролювати свої бажання та дії.

Ефективне лікування наркоманії має бути індивідуальним та комплексним.
Індивідуальним тому, що у кожного пацієнта своя унікальна історія хвороби – кид наркотику, стаж вживання, ступінь деградації особи тощо. Практика показує, що при правильному лікуванні можна повернути до нормального життя людини навіть у самому занедбаному випадку.

Для деяких пацієнтів досить просто попрацювати з психологом, зробити собі висновки і більше не вживати наркотики. А для інших треба пройти тривалу реабілітацію та ресоціалізацію за програмою “12 кроків”.

Лікування наркоманії не швидкий процес. Він починається в наркологічній клініці і продовжується ще протягом декількох років у домашніх умовах. Після 5 років тверезості ми говоримо, що настала стійка ремісія. Але навіть після 10 років залишається небезпека повторного зриву, тому й колишнім наркоманам та їхнім рідним треба бути постійно напоготові.

Наркоманія – це така хвороба, з якою не можна миритись і яку не можна лікувати в домашніх умовах. Щодня вживання може стати останнім для наркомана та тих, хто живе з ним під одним дахом. Більшість наркоманів гинуть від передозувань, адже ніхто не слідкує за складом “вуличного” наркотику і невідомо, яку реакцію він викличе у наркомана. Найчастіше наркомани опиняються за ґратами вчинивши у стані сп’яніння тяжкі злочини стосовно близьких людей.

Тому, якщо знаєте, що близька людина вживає наркотики або підозрюєте це, то не гаючи часу дзвоніть до нас у клініку і ми обов’язково допоможемо!

Консультація або виїзд бригади КРУГЛОСУТОЧНО.

+38(097) 242-29-22

Етапи лікування наркоманії

Детоксикація

Детоксикація дозволяє покращити фізичний стан пацієнта. На цьому етапі пацієнт звільняється від фізичних мук при “ламанні”. Нормалізується сон, йде депресія, з’являється бажання звільнитися від залежності

"
Робота з психологом

Психолог допомагає пацієнтові усвідомити причини, що призвели до наркотичної залежності, навчитися жити без наркотиків.

"
Підтримуюча терапія

Полягає у прийомі лікарських засобів та консультацій з психологом.

Завершальним етапом лікування від наркоманії в нашій клініці є імплантація сучасного протинаркотичного препарату Naltrexone hydrochloride. В результаті наркотик не діє взагалі протягом 3 або 6 місяців!

"
Здорове повноцінне життя

Шлях до здорового, тверезого та успішного життя може бути досить тривалий. Але його треба почати, поки що не пізно. Він починається з першого кроку, з телефонного дзвінка до нашої клініки: +38 (048) 702-34-24.

Часті питання

Лікування наркоманії у Одесі ціна

Вартість курсу лікування?
Вартість курсу лікування в клініці становить від 2300 грн за добу. У вартість входить: детоксикація організму, діагностика організму, програма лікування, робота з психологом, групова психотерапія, проживання та харчування. Тривалість курсу визначається лікарем-наркологом.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів клініки за тел.: +38(048) 702-34-24, +38(097) 242-29-22

Лікування наркоманії анонімно

Чи гарантується клінікою анонімність?
Всі пацієнти, які надходять до нашої клініки, проходять анонімне лікування, про яке знає тільки лікар, пацієнт та його родич.
Записатися на безкоштовну
консультацію

Статті по темі “Наркоманія”

Залежність від чаю Кратом. Симптоми, наслідки, лікування.

Залежність від чаю Кратом. Симптоми, наслідки, лікування.

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".Лаурять нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеняЗалежність від чаю? як таке може бути? багато хто дивується, адже чай - це поширений...

Що таке серотонін?

Що таке серотонін?

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".Лаурять нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеняСеротонін - це нейромедіатор, також відомий як 5-гідрокситриптамін (5-HT). Він є важливою...

Панічні атаки під час алкоголізму. Причини, симптоми, наслідки та лікування

Панічні атаки під час алкоголізму. Причини, симптоми, наслідки та лікування

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеняПричини панічних атак у разі алкоголізму Виникнення панічних атак у разі алкоголізму...