Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Алкоголізм – одна з найбільш наболілих проблем нашого міста. У більшості сімей міста Ізмаїла є родич, який страждає на алкогольну залежність.
Велика проблема полягає в тому, що якісна наркологічна допомога подібним людям надається у великих містах, де є фахівці та спеціалізовані наркологічні клініки.
У невеликих містах Одещини таких фахівців дуже мало і потрапити до них на прийом досить складно.
Інша велика проблема полягає в тому, що населення невеликих міст не має правильної інформації про сучасне лікування наркоманії та алкоголізму і часто звертаються до різноманітних шахраїв, які пропонують лікування різними травами, змовами, обрядами чи гіпнозом. Ці люди не надають жодної допомоги, а лише обдирають фінансово родичів алкоголіків. При цьому запої продовжуються і втрачається час та здоров’я хворої людини.

Виведення із Запою в Ізмаїлі

Багато хто думає, що лікування алкоголізму полягає у виведенні із запою та запрошують медпрацівників тільки для встановлення крапельниці. При цьому у кращому випадку крапельниця дасть тимчасове полегшення симптомів похмілля. Більшість алкоголіків вже наступного дня продовжують вживати спиртні напої. Новий запій у такому разі – це лише питання часу. Очевидно, що жодного одужання від крапельниці не відбувається.

Наша клініка “Доктор Благо Плюс” використовує у лікуванні алкоголізму сучасні зарубіжні методики та медикаменти. При цьому ми використовуємо комплексний підхід до лікування, що дозволяє досягти довгострокової ремісії та повного одужання алкоголіка.

  • медикаментозне лікування, що полягає у детоксикації пацієнта (виведення з організму токсичних речовин та продуктів їх розпаду), відновлення нормального функціонування організму – водно-сольового обміну, психологічного стану, відновлення сну та травлення тощо.
  • заняття із психологом. У нашій клініці проводять індивідуальні та групові заняття з психологом, які допомагають пацієнту звернути увагу на його проблему та виробити мотивацію до тверезого способу життя.
  • підшивка протиалкогольного препарату (кодування) проводиться за бажанням та показана пацієнтам, які мають сильну залежність від алкоголю та тривалий стаж хвороби. Це проста і дуже ефективна операція, завдяки якій вживання алкоголю стає неможливим протягом тривалого часу. А за цей час пацієнт може звикнути до тверезого життя та відчути всі його переваги
  • психосоціальна реабілітація. На жаль, алкоголізм призводить до деградації особистості та втрати соціальних навичок. Особливо це видно у осіб, які почали вживати алкоголь у дитячому та підлітковому віці. У цьому випадку професійні психологи в реабілітаційних центрах допоможуть пацієнту заново виробити правильну систему цінностей, навчитися жити тверезо, ставити в житті цілі та завдання та досягати їх

Алкоголізм – дуже підступна хвороба, але її можна перемогти спільними зусиллями трьох сторін – лікаря, пацієнта та його родичів.

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Записатися на безкоштовну консультацію