Мы лечим всех, даже тех, от кого отказались другие!

Кваліфіковане лікування ігроманії

Ми допоможемо визначити ступінь залежності людини,
який страждає на лудоманію, і запропонуємо оптимальний курс
виходу з ігрової залежності.

Получить бесплатную консультацию

Ігрова залежність виліковна

`

Той, хто страждає на ігроманію, відчуває постійну потребу в самому ігровому процесі, а також сполученому з ним відчуттям азарту

Одним із найпоширеніших видів залежності на психологічному ґрунті є ігроманія. Під цим терміном розуміють хворобливі зміни психіки, пов’язані з потраплянням у залежність від азартних розваг. Той, хто страждає на ігроманію, відчуває постійну потребу в самому ігровому процесі, а також сполученому з ним відчуттям азарту.

Лікування ігроманії дозволить пацієнтам, які пройшли курс, позбутися ігрової залежності і повернутися до нормального соціального життя. Досвідчені фахівці центру допоможуть ігроманам назавжди подолати хворобливу потяг до гри.

Лікування ігроманії – один з основних напрямків діяльності нашої клініки. Ми допоможемо вам або близькій вам людині назавжди позбутися цієї залежності і повернутися до нормального життя.

Телефонуйте: (067) 916 35 98 і наш досвідчений психолог Ірина Дятлова допоможе хворому ігроманією назавжди позбутися цього нав’язливого бажання!

Як розпізнати ігромана?

Як визначити ту тонку грань, яка відокремлює звичайного любителя азартних ігор від патологічно-залежного гравця? Сучасна психологія, спрямована на лікування лудоманії, виділяє кілька типових симптомів.

E

По-перше, це підвищена дратівливість, гнів чи занепокоєння, що виникають, якщо ігроман відокремлений від можливості грати.

E

По-друге, зацикленість мислення на азартних іграх та збуджений стан психіки, що виникає в процесі гри.

E

По-третє, це наполегливе бажання відігратися після невдачі. І нарешті, нездатність задовольнитись результатом, забравши виграш і не роблячи нових ставок.

Якщо ви помітили схожий симптом у вашого близького, то сміливо дзвоніть до нас та записуйтесь на консультацію!

+38(097) 242-29-22

Стадії ігрової залежності
Сьогодні лудоманія визнана хворобливим станом психіки, а її лікування
практикується у різних країнах світу. Розвиток симптомів ігроманії
фахівці умовно поділяють три основні стадії.

Етап перший. Стадія виграшу

Після перших виграшів у свідомості людини починає формуватись сприйняття гри, як можливості заробити велику суму грошей. Він бачить у грі можливість досягти фінансової успішності. Критика та розумні доводи оточуючих сприймаються негативно.

"
Другий етап. Програш

За першими виграшами зазвичай йдуть ланцюжки програшів. Після програшу бажання грати пропадає, але за деякий час знову з’являється з більшою силою. На цьому етапі йдуть усі накопичення, з’являються борги, а сам хворий стає дратівливим і розлюченим.

"
Етап третій. Розпач

На цій стадії втрачається інтерес до життя, залишається лише одне бажання – відігратися. Людина розуміє свою проблему, але вже сама не може контролювати своє бажання грати. Починається зловживання алкоголем, прийом наркотиків та проблеми з оточуючими та законом…

"
Етап четвертий. Безнадійність

Хворий вже не сподівається відігратися, його життя та здоров’я зруйновані, сімейні та дружні зв’язки втрачені, грошей немає, залишається лише грати, щоб випробувати звичні емоції.

Записаться на бесплатную консультацию

Лікування ігроманії в Одесі

Як лікується ігроманія в клініці "Доктор Благо"?

Курс з лікування ігроманії включає роботу з психологом і підтримуючу медикаментозну терапію.

Детальніше про ціни

Вартість курсу лікування лудоманії у клініці “Доктор Благо” починається від 1400 грн на добу. У вартість входить: програма лікування, робота з психологом, проживання та харчування. Тривалість курсу визначається лікарем.

Статті по темі “Ігроманія”

Які найефективніші методи кодування від алкоголізму?
Які найефективніші методи кодування від алкоголізму?

Алкоголізм – це не просто шкідлива звичка. Зловживання алкоголем призводить до порушення обміну речовин в організмі та викликає стан непереборної фізичної та психологічної тяги до вживання спиртних напоїв. Цей стан часто неможливо перемогти лише зусиллям волі. Але...

Як позбутися ігроманії?
Як позбутися ігроманії?

В оточенні кожного з нас є знайомі і близькі, схильні до ігрової залежності або лудоманії. Ми чули багато історій, як люди заходили в казино просто заради цікавості та програвали там усі гроші. Недарма уряди багатьох цивілізованих країн борються із поширенням...

Як проводиться реабілітація наркозалежних пацієнтів
Як проводиться реабілітація наркозалежних пацієнтів

Період лікування та реабілітації наркоманії може тривати від 3 до 12 місяців. Весь цей час пацієнт перебуває у центрі серед таких же наркозалежних людей, які проходять лікування. Перші кілька днів у центрі лікування та реабілітації наркоманії пацієнт освоює розпорядок...

Залежність від ігрових автоматів