Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Тяжкість, розпирання та дискомфорт у правому підребер’їУ клініці “Доктор Благо Плюс” встановлено сучасне обладнання для УЗД черевної порожнини.
Досвідчений лікар проводить обстеження печінки, підшлункової, селезінки та інших органів для того, щоб уточнити діагноз та виявити чи виключити різні новоутворення, відхилення від норми чи патології.
Принцип дії УЗД у тому, що різні внутрішні органи по-різному відбивають ультразвукові імпульси. Апарат УЗД генерує імпульси та приймає їх відображення. А потім обробляє цю інформацію та виводить «картинку» на екран. Цю інформацію дивиться лікар та формує результат обстеження.

Точність дослідження залежить від трьох факторів:

 • 1) Правильної підготовки до процедури
 • 2) Кваліфікації лікаря
 • 3) Якість апаратури, на якій проводиться обстеження.

У клініці Доктор Благо Плюс працює кваліфікований лікар УЗД-діагностики Тисячний Ігор Станіславович. Обстеження проводяться на сучасній високоточній апаратурі. УЗД – діагностика – це інформативний, безпечний та недорогий метод дослідження черевної порожнини, який дозволяє виявити більшість захворювань на ранній стадії та вчасно розпочати лікування.

Запис на УЗД черевної порожнини проводиться за телефонами: +38(048) 702-34-24, +38(097) 242-29-22

УЗД черевної порожнини – сучасний та інформативний метод діагностики великої кількості захворювань. Це простий, безпечний та точний метод, що дозволяє лікарю точно поставити діагноз та призначити правильне лікування.

Які захворювання лікар може побачити під час виконання УЗД-досліджень?

УЗД селезінки – перевіряється збільшення чи пошкодження селезінки, що викликається травмами чи тяжкими захворюваннями (інфекційний мононуклеоз, сепсис), а також різні новоутворення (пухлини).

 1. УЗД печінки – на печінку впливає багато негативних факторів, як зовнішніх, так і внутрішніх. Різні захворювання, неправильне харчування, порушений обмін речовин та зловживання алкоголем викликають тяжкі ураження печінки у вигляді цирозу, гепатитів, пухлин.
 2. УЗД жовчного міхура дозволяє визначити у пацієнта наявність таких захворювань і відхилень, як холецистит, дискінезії жовчних проток, наявність каменів або новоутворень.
 3. УЗД підшлункової залози дозволяє побачити хронічний або гострий панкреатит, некротичні, вікові зміни, а також кісти або пухлини.

Показання до ультразвукового дослідження черевної порожнини:

 1. Болі (колючі, тупі, оперізуючі і т.д.)
 2. Тяжкість, розпирання та дискомфорт у правому підребер’ї
 3. Гіркота у роті або неприємний запах з рота
 4. Здуття та метеоризм
 5. Зниження апетиту, втрата маси тіла

Як проводиться УЗД черевної порожнини.

Дослідження проводиться в нашій клініці за попереднім записом. Це дозволяє максимально заощадити час проведення обстеження. Саме дослідження триває близько 20 хвилин і включає дослідження печінки, жовчного міхура і проток, підшлункової залози і селезінки.

Дослідження проводиться на обладнанні високого класу. Виконує дослідження лікар Тисячний Ігор Станіславович, який має багаторічний досвід роботи.

Переваги клініки Доктор Благо Плюс

 1. Сучасне високоточне обладнання
 2. Доступні ціни
 3. Висококваліфікований та досвідчений персонал
 4. Відсутність черг та попередній запис суворо на певний час

Записатися на УЗД дослідження можна за телефонами: +38 (048) 702 34 24 и +38 (093) 765 62 60.