Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Стрімкий розвиток медицини призвів до створення ефективних препаратів, які дають лікарям можливість позбавити пацієнтів алкогольної залежності медикаментозним шляхом. Наприклад, лише у клініці “Доктор Благо Плюс” використовується препарат Ambrifid, виробництва Німеччини. Проводячи кодування від алкоголізму, наші лікарі застосовують таблетки, ампули для вшивання, Тетлонг-250, Тетурам та інші препарати, які добре себе зарекомендували на практиці.

Етапи кодування від алкоголізму

Початок процедури передує бесідою з пацієнтом, у ході якої виявляються особливості того, як протікало захворювання, що спричинило алкоголізм, як проходив процес звикання. Після цього лікар призначає найбільш підходящі в кожному конкретному випадку медикаменти.

Численними дослідженнями виявлено те, що найкращий ефект досягається шляхом поєднання медикаментозного та психотерапевтичного методів. Тому після того, як пацієнт пропив курс медикаментів, покликаних придушити пристрасть до спиртного, у справу вступають психотерапевти, а також інші фахівці, які проводять озонотерапію, голкорефлексотерапію, плазмаферез та інші процедури. Завдяки комплексному підходу особи, які пройшли в нашій клініці, кодування від алкоголізму відгуки про результат залишають позитивні.

Завершеним процес вважатимуться у разі, коли в індивіда виробився стійкий заборона вживання у будь-яких кількостях спиртного чи сформувався умовний рефлекс відразу до спиртного.

Терміни кодування від алкоголізму

Залежно від психіки пацієнта, особливостей його організму терміни кодування можуть перебувати в межах від одного місяця до декількох років. На довжину терміну безпосередньо впливає бажання хворого зцілитися і вести здоровий спосіб життя.

Умови

Однією з найважливіших умов, без дотримання якого кодування від алкоголізму мало ефективне, – це бажання пацієнта позбутися згубної звички зловживати спиртним. Наші консультанти повідомлять громадянина всі умови, розкажуть про курс, який доведеться пройти, нададуть відповіді на всі запитання.

Результат

Медикаментозні засоби і навіювання призведуть до того, що ваш організм почне сприймати алкоголь так, як це має бути – як отрута. Навіть невеликі дози спиртних напоїв викликатимуть головний біль, блювання та інші симптоми алкогольного отруєння. Якщо раніше громадянин насолоджувався кожною чаркою і в результаті втрачав контроль, то тепер навіть невеликий ковток спиртного у нього викликатиме огиду. Про це свідчать людей, які зважилися на кодування від алкоголізму відгуки.

Важливість виявлення причин

При кодуванні дуже важливо виявити причину патології. Її усунення дозволить суттєво підвищити ефективність процедур. Саме тому у клініці “Доктор Благо Плюс” ми індивідуально підходимо до лікування кожного пацієнта, з’ясовуючи та усуваючи причини потрапляння у залежність до “зеленого змія” . Якщо ви відчуваєте, що вам чи вашим рідним потрібна допомога у боротьбі з алкоголізмом, то не зволікайте – звертайтесь до нас!

Кодування від алкоголізму Одеса ціна

Кодування від алкоголізму в нашій клініці коштує від 4500 грн. Включає повний комплекс послуг: детоксикація організму, діагностика організму, програма лікування, робота з психологом, підшивка препарату, проживання та харчування. Консультації у нас для всіх безкоштовні. Записатися на консультацію можна за телефонами: (048) 702-34-24, (097) 242-29-22. Про те, що таке кодування від алкоголю, як відбувається (як працює) медикаментозне кодування від алкоголізму, методи введення алкоблокади, наслідки, а також як закодуватися уколом, розповідає лікар-нарколог Підірка Микола В’ячеславович.

Кодування алкоголізму вдома

Часто ми бачимо оголошення, в яких пропонується закодувати від алкоголізму вдома. Це шарлатанство із ймовірністю 100%. Тому що жоден лікар не виконуватиме це ризиковане медичне втручання вдома, це все одно що проводити хірургічну операцію в непристосованому для цього місці. Дуже часто такі шарлатани під словом «кодування» мають на увазі психологічний вплив на пацієнта з елементами навіювання та гіпнозу. Але, як показала практика, ефективність психологічного кодування майже нульова. Тому, вдаючись до послуг кодування від алкоголізму вдома, ви як мінімум втрачаєте гроші та час, а як максимум – здоров’я та життя вашої близької людини.

Кодування від алкоголізму наслідки

Перед тим, як вшити під шкіру пацієнта протиалкогольний або протинаркотичний препарат, лікар повинен зважити на всі ризики цієї процедури.

  • Ризики під час кодування:
    препарат може викликати алергічні реакції, тому вводити його необхідно лише у клініці, під наглядом лікарів
  • препарат може впливати на внутрішні органи, тому лікар спрямовує пацієнта на додаткові обстеження. Обов’язково виконується біохімічний аналіз крові, який показує стан печінки.
  • пацієнт може свідомо чи випадково вжити після кодування алкогольний напій і його стан різко погіршиться, аж до госпіталізації

Наші лікарі індивідуально підходять до кожного пацієнта, уважно вивчають стан його здоров’я та використовують лише якісні оригінальні препарати.

Позитивний наслідок кодування полягає в тому, що після цієї процедури пацієнт не зможе вживати алкоголь і наркотики протягом тривалого часу. За цей час він встигне відновитись, налагодити особисте життя, влаштуватися на роботу і т. д. У нього з’явиться мотивація і надалі жити у тверезості.

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію