Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Запій – це важкий та небезпечний для здоров’я стан багатоденного безперервного вживання спиртних напоїв. Запій свідчить у тому, що в людини запущена стадія алкоголізму. У цьому стані він уже п’є не заради задоволення, а для того, щоб зняти болісний стан, званий “похмільним синдромом”

 

Як допомогти вийти із запою?

 

Допомога при запої потрібна, коли відбувається безперервне вживання спиртних напоїв 2 і більше днів. У нашу клініку часто дзвонять родичі пацієнтів та запитують, як допомогти алкоголіку вийти із запою. “Допоможіть вийти з запою” – цю фразу ми чуємо найчастіше після великих свят, коли добряче “перебравши” за святковим столом, дехто не може вже зупинитися.

 

Допомога при виході із запою в Одесі надається вдома або в стаціонарі наркологічної клініки.

 

Висновок із запою вдома полягає в тому, що лікар приїжджає додому до пацієнта і ставить крапельницю зі спеціальними препаратами, які зменшують похмільний синдром. Гідність такого способу – це відносно невисока ціна та відсутність необхідності кудись їхати.

 

Щодо недоліків, то їх набагато більше. Дуже часто після поставленої крапельниці пацієнт починає знову пити, оскільки лікарського контролю немає. Також високою є ймовірність розвитку ускладнень зі здоров’ям, через які пацієнта все-таки доведеться госпіталізувати.
Через ці недоліки лікарі нашої клініки рідко практикують виведення із запою в домашніх умовах. Винятки робляться лише для молодих та фізично здорових пацієнтів із невеликою тривалістю запою. Найчастіше ми рекомендуємо нашим пацієнтам виведення із запою в наркологічній клініці, тому що тільки в умовах стаціонару можна якісно та ефективно вилікувати людину від алкоголізму.

 

Виведення із запою з виїздом додому Одеса

Багато організацій рекламують послугу виведення із запою вдома. Ми теж надаємо її, але за певних обмежень. Наприклад, якщо пацієнт молодого віку і без хронічних захворювань та запої не тривалий. В іншому випадку виведення із запою вдома пов’язане з великими ризиками для здоров’я і ми наполегливо рекомендуватимемо вивести із запою в стаціонарі клініки при цілодобовому спостереженні лікаря та наявності спеціальної апаратури та медикаментів.

Окрім того, висновок із запою на дому не ефективний у перспективі. Більшість алкоголіків, після такого «домашнього лікування», знову зриваються в новий запой, бо у них з’являється хибна впевненість у тому, що до них знову приїдуть і недорого допоможуть. І така ситуація повторюється знову і знову. Кому це вигідно? Тільки медпрацівнику, який надає цю “послугу”.

Виведення із запою в стаціонарі

Виведення із запою в стаціонарі – це найкраще, що ви можете зробити для залежної близької людини і для себе. Це “золотий стандарт” лікування алкоголізму. У стаціонарі пацієнт отримує не просто виведення із запою, але комплексне лікування, завдяки якому у нього з’являється реальний шанс вирватися з низки регулярних запоїв. щоб максимально ефективно побудувати план лікування.

Крапельниця від запою

Це вже не просто крапельниця від запою, зі стандартним набором лікарських компонентів, а індивідуально підібрані ліки та їх дозування. Ліки не тільки знімають похмільний синдром, але й покращують загальне самопочуття нашого пацієнта, покращується сон та апетит, з’являється здатність критично мислити. На цьому етапі підключається психолог і допомагає розібратися в причинах, що штовхають до пияцтва і вчить справлятися з бажанням випити, допомагає виробити мотивацію до тверезого життя.

Кодування від запою

Люди часто запитують, чи можемо ми провести кодування від запою. Сучасна медицина не знає такого терміна, як “кодування від запою”. Численні шарлатани пропонують нашим довірливим громадянам різні послуги з кодування від запою в Одесі за допомогою гіпнозу, навіювання, залякування та навіть змов. Все це не тільки неефективно, але може завдати шкоди здоров’ю пацієнта.

Ми пропонуємо ефективний метод профілактики повторних запоїв – підшивки спеціальних закордонних протиалкогольних препаратів. Вони унеможливлять прийом алкоголю протягом тривалого часу. Тим самим пацієнт та його родичі можуть “підстрахуватися” від зривів у запій після курсу лікування.

Подібний метод виведення із запою та лікування алкоголізму є стандартним у всьому цивілізованому світі і дозволяє за бажання пацієнта повністю вилікувати його від алкоголізму.

Виведення із запою в Одесі

В Одесі багато організацій пропонує послуги виведення із запою. Але простий висновок із запою – це перепочинок перед новим запоєм, який трапиться у 99% випадків, якщо не пройти комплексне лікування у стаціонарі наркологічної клініки. Так, це дорожче, ніж просто поставити крапельницю. Але дозволяє розраховувати на те, що більше не доведеться знову і знову витягувати алкоголіка з дна пияцтва. Але це вибір лише ваш – короткочасний перепочинок або одноразове вирішення проблеми алкоголізму.

Багато хто з нас чув про такий стан як запій. По суті, він є проміжком часу, протягом якого людина постійно приймає алкоголь. Нерідко цей стан може спостерігатися протягом кількох днів і навіть тижнів. Проте люди «йдуть» у нього не лише через нестримне бажання випити, на це є безліч інших «приводів».

Чому люди входять у запой?

З медичної точки зору це хвороба, отже – для одужання пацієнта потрібне виведення його із цього стану. Ця хвороба може виявлятися у людей, стан яких досяг середньої стадії алкоголізму. Для тих, хто не п’є людей і тих, хто перебуває на початковій стадії алкоголізму, розвиток наступної стадії практично не загрожує. Справа в тому, що ці люди після безперервного вживання спиртних напоїв упродовж тривалого періоду більше не повертаються до цього стану. Вони мають почуття контролю, яке дозволяє їм зупинитися будь-якої миті.

Безумовно, цей факт не виключає їх з числа «претендентів», але в даному випадку йдеться не про алкогольну залежність, а є наслідком серйозного нервового потрясіння (невиліковне захворювання, смерть близького тощо). З огляду на це в психіатрії це поняття класифікують як «псевдо» та «істинний» запій. Докладніше зупинимося на причинах «істинного».

Практика показує, що «істинні» запої найчастіше спостерігаються у людей із діагнозом «маніакально-депресивний психоз». Таким особам для входу в такий стан не потрібні зайві причини. Справа в тому, що МДП – стан, якому властива агресія, що проявляється через присутність внутрішніх факторів. Такий стан потребує негайного медичного контролю та втручання. В даному випадку потрібне якісне лікування запою за спеціально підібраним курсом.

Необхідність медичного втручання обумовлена ​​тим, що такі люди схильні до різких перепадів настрою, причому просто поганому настрою на зміну приходить глибока депресія. Це викликає у них необхідність прийняти чергову дозу «ліки», яка допоможе забути. Головною небезпекою у людей з МДП є те, що рідні та близькі не завжди можуть зрозуміти, що людина хвора, оскільки у звичайному стані вона практично не п’є, а якщо п’є, то в міру.

Чому таким хворим потрібен курс лікування в Одесі?

За час практики ми з упевненістю можемо сказати, що алкоголіки ніколи не планують безпробудного пияцтва, стан настає непомітно для них. При цьому вони цілком упевнені, що завтрашній ранок у них почнеться аж ніяк не з чарки горілки. Проте ранок, як і раніше, починається з похмелення, в результаті – цей процес набуває систематичного характеру. Втім, такі хворі можуть зупинитися, якщо:

  • Вони потрапляє в медвитверезник;
  • У хворого настає наступна стадія алкоголізму, коли він вимагає термінової медичної допомоги у спеціалізованій клініці;
  • Хворого просять кинути пити близькі та рідні;
  • У хворого просто закінчуються гроші на випивку.

Треба сказати, що останній пункт є малоефективним, оскільки при бажанні випити алкоголік завжди знайде спосіб, як це зробити. Припинити цей кругообіг можна, якщо пройти курс лікування запою в Одесі. У нашій клініці виведення із запою здійснюється анонімно і абсолютно безболісно!

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних
палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс
лікування в клініці повністю
анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється
машинами швидкої
допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово
12 місяців на рік.

Отримати безкоштовну консультацію

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар, реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В’ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психіатр

Курс лікування

Детоксикація організму

Діагностика організму

Програма лікування

Робота з психологом

Групова психотерапія

Проживання

Харчування

Кодування

Детоксикація організму

Діагностика організму

Програма лікування

Робота з психологом

Підшивка препарату

Проживання

Харчування

Реабілітація

Реабілітація

Ресоціалізація

Проживання

Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини

Анонімність

Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію