Виклик нарколога додому в Одесі

від Довгий Юрій Володимирович

Дуже часто люди шукають в інтернеті послугу “Нарколог додому”. І відразу отримують десятки сайтів, що навперебій пропонують подібні послуги.

Давайте розберемося, чи може допомогти пацієнтові нарколог вдома?

Зазвичай нарколога додому викликають родичі пацієнтів, які вживають наркотики або перебувають у стані запою. Людина, яка вживає психоактивні речовини та алкоголь перебуває у неадекватному стані і часто не хоче їхати на лікування до клініки, тому може навіть сама пропонувати викликати лікаря додому.

Лікар, звичайно, може прийти, та вилікувати хворого в домашніх умовах він не зможе. Він може призначити пігулки, поставити крапельницю, яка полегшить фізичний стан. Але потім він піде і дія ліків наступного дня закінчиться і тоді пацієнт знову піде і придбає алкоголь чи наркотики. Цікаво, що така послуга не застосовується у цивілізованому світі. Її ніхто не питає і не пропонують. Лише у пострадянських країнах вона широко поширена.

Чому? Тому що вона не лише безглузда, а й небезпечна. Кожен практикуючий в клініці лікар-нарколог неодноразово бачив, які ускладнення зі здоров’ям виникають при припиненні вживання навіть при лікуванні пацієнта в умовах клініки.
У нашій клініці є реанімаційне відділення, яке призначене для врятування життя таким пацієнтам. А що лікар робитиме вдома без спеціального обладнання та медикаментів? Адже пацієнт може просто не дочекатися, поки приїде швидка та доставить його до лікарняної палати інтенсивної терапії.

Чому викликають нарколога додому?

Нарколога додому зазвичай викликають з двох причин:

  • бажання заощадити
  • небажання пацієнта їхати на стаціонарне лікування

Так, дійсно, поставити крапельницю вдома коштує дешевше ніж повний курс лікування в клініці. Але ця дешевизна оманлива. По суті – це викинуті даремно гроші, бо навіть якщо пацієнт після крапельниці припинить свій запой, через кілька днів він почне пити знову. У нього сформується переконання, що можна пити і потім легко вийти із запою за допомогою крапельниці. Швидко та недорого. Людина все глибше скочуватиметься у вир своєї залежності.

Ну а як бути у разі небажання пацієнта їхати на лікування до клініки? Досвід наших лікарів та психологів показує, що здебільшого переконати таких “відмовників” виходить. І вони готові прийти на допомогу родичам залежних людей та допомогти їм переконати близького у необхідності лікування.

Важливо! Відповідно до законодавства України, лікування та реабілітація залежних проводиться лише за їх добровільної згоди.

Наслідки виклику нарколога додому

Наші лікарі, які мають багаторічний досвід лікування наркоманії та алкоголізму, неодноразово спостерігали наслідки таких викликів. Декого з наших пацієнтів привезли до клініки у тяжкому стані саме після некваліфікованих дій “лікарів” або “медсестер”, які за невеликі гроші готові ризикнути життям та здоров’ям своїх пацієнтів.
Зазвичай наслідки виклику нарколога додому бувають такі:

  • хворий за кілька днів знову починає вживати. Це найпоширеніший і найсприятливіший результат виклику нарколога додому хворий, попри крапельницю продовжує вживати.
  • також часто буває, що після відходу лікаря, який знаходиться біля пацієнта годину-дві, пацієнт іде за новою дозою і наслідки такого змішування алкоголю та ліків важко передбачити під час встановлення крапельниці або одразу після неї хворому стає різко гіршим. Це найважчий випадок, життя та здоров’я пацієнта залежить від того, наскільки швидко йому буде надано медичну допомогу в умовах стаціонару.

Альтернатива виклику нарколога додому

Найправильніша альтернатива виклику нарколога додому – це звернутися за допомогою до нарколога, який працює в наркологічній клініці, тобто до практикуючого лікаря і разом із ним побудувати стратегію лікування залежного родича від алкоголізму та наркоманії.

Сучасна медицина, на відміну від шарлатанів, пропонує перевірені та науково-обґрунтовані методики комплексного лікування наркоманії та алкоголізму. Вони включають 3 обов’язкові напрямки

  • детоксикація організму для виведення із запою або зняття ломки
  • медикаментозне лікування та відновлення організму
  • робота с психологом

За бажанням родичів та пацієнта, проводиться підшивка протиалкогольних й протинаркотичних препаратів (кодування) та реабілітація для відновлення психіки та соціальної адаптації пацієнтів, які пройшли курс лікування в наркологічній клініці.

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, у комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити величезну подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

(Пунктуація та орфографія збережені) Добрый день всем. Меня зовут Саша, жеву я в Торонто Канада. Недавно был в Одессе 3 месеца. Там я лечился в клинике Доктор Благо.Личился от зависимости к алкоголю и разным тежолым наркотикам. Клиника Доктор Благо помогла мне..

Докладніше

Саша из Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію