Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Людина повністю підпорядковується своїм бажанням, ставлячи їх у «п’єдестал життя», така поведінка є ненормальним. Всепоглинаюча залежність від чогось (і від когось також) відноситься до розряду патологій. А патологія – це вже хвороба, її слід викорінювати. До таких розрядів відноситься і лікування хворих на алкоголізм.

Люди, які пристрасилися до алкоголю, часто не усвідомлюють своєї залежності. Наприклад, лікарі не завжди класифікують пияцтво у побуті, як патологію. Але грань, що розділяє ці 2 поняття, настільки тонка, що завжди відразу вдається помітити початок залежності. А саме цей фактор певною мірою впливає на успішне лікування хворих на алкоголізм.

Щоб не пропустити перехід від частого вживання спиртного на початок хвороби під назвою «алкоголізм», слід час від часу питущої людини тестувати. І якщо п’яницю не так складно вивести із запою, то лікування від алкоголізму може розтягнутися на місяці, тому що ця залежність – штука необоротна.

Навіть успішний курс терапії, до кінця своїх днів залишатиметься алкоголіком, залежним від таємних бажань. Тому будь-яке лікування хворих на алкоголізм не може позбутися цієї патології – все залежатиме від здатності алкоголіка протистояти «жаді».

Думка про те, що крапля спиртного не спровокує рецидив, якщо людина перебуває «в зав’язці», – хибна. Легко обмеживши себе в перший, вдруге, втретє, на четвертий алкоголік розслабиться і дасть волю бажанням, переконуючи себе, що завтра «ні-ні». Але навіть перша чарка, ухвалення після терапії, вже запускає механізм повернення залежності. І подальше лікування хворих на алкоголізм буде складніше попереднього.

Яке може бути лікування алкоголізму без відома питущого?

Але це може виявитися не дієвим з однієї простої причини – лікування хворих на алкоголізм має бути комплексним і обов’язково включати вплив на підсвідомість людини. Тому звертатися до лікаря-нарколога у будь-якому разі необхідно. Придбати в аптеці медикаментозні препарати і самостійно лікувати хворого родича не можна, т.к. прийом більшості з ліків від алкогольної залежності неприпустимий без відома людини.

А ось терапію членам сім’ї консультант-нарколог може здійснити і без участі залежної людини. Перш ніж розпочати лікування хворих на алкоголізм, необхідно навчити родичів правильно оцінювати ситуацію та ступінь патології. Тут же навчать і спілкування з алкоголіком. Після такої психотерапії рідні зможуть належним чином налаштувати члена сім’ї, що п’є, на лікування.

Навіть не обов’язково відвідувати спеціаліста поголовно всім членам сім’ї – достатньо одного представника, здатного донести інформацію до інших. Але лише від розуміння душевного стану залежної людини та від бажання їй допомогти буде успішним лікування хворих на алкоголізм.

Якщо ж не вдасться настроїти морально питущу людину на добровільне лікування, є ще варіант примусового впливу на нього. Існує низка препаратів, які можна застосувати без відома пацієнта. Але таке лікування хворих на алкоголізм має проходити лише під контролем лікаря.

Отримати безкоштовну консультацію

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних
палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс
лікування в клініці повністю
анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється
машинами швидкої
допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово
12 місяців на рік.

Отримати безкоштовну консультацію

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію