Лікуємо алкоголізм

людина повністю підпорядковується своїм бажанням, ставлячи їх у «п’єдестал життя», така поведінка є ненормальним. Всепоглинаюча залежність від чогось (і від когось також) відноситься до розряду патологій. А патологія – це вже хвороба, її слід викорінювати. До таких розрядів відноситься і лікування хворих на алкоголізм.

Люди, які пристрасилися до алкоголю, часто не усвідомлюють своєї залежності. Наприклад, лікарі не завжди класифікують пияцтво у побуті, як патологію. Але грань, що розділяє ці 2 поняття, настільки тонка, що завжди відразу вдається помітити початок залежності. А саме цей фактор певною мірою впливає на успішне лікування хворих на алкоголізм.

Щоб не пропустити перехід від частого вживання спиртного на початок хвороби під назвою «алкоголізм», слід час від часу питущої людини тестувати. І якщо п’яницю не так складно вивести із запою, то лікування від алкоголізму може розтягнутися на місяці, тому що ця залежність – штука необоротна.

Навіть успішний курс терапії, до кінця своїх днів залишатиметься алкоголіком, залежним від таємних бажань. Тому будь-яке лікування хворих на алкоголізм не може позбутися цієї патології – все залежатиме від здатності алкоголіка протистояти «жаді».

Думка про те, що крапля спиртного не спровокує рецидив, якщо людина перебуває «в зав’язці», – хибна. Легко обмеживши себе в перший, вдруге, втретє, на четвертий алкоголік розслабиться і дасть волю бажанням, переконуючи себе, що завтра «ні-ні». Але навіть перша чарка, ухвалення після терапії, вже запускає механізм повернення залежності. І подальше лікування хворих на алкоголізм буде складніше попереднього.

Яке може бути лікування алкоголізму без відома питущого?

Чи можливе лікування алкоголізму без відома хворого?

Але це може виявитися не дієвим з однієї простої причини – лікування хворих на алкоголізм має бути комплексним і обов’язково включати вплив на підсвідомість людини. Тому звертатися до лікаря-нарколога у будь-якому разі необхідно. Придбати в аптеці медикаментозні препарати і самостійно лікувати хворого родича не можна, т.к. прийом більшості з ліків від алкогольної залежності неприпустимий без відома людини.

А ось терапію членам сім’ї консультант-нарколог може здійснити і без участі залежної людини. Перш ніж розпочати лікування хворих на алкоголізм, необхідно навчити родичів правильно оцінювати ситуацію та ступінь патології. Тут же навчать і спілкування з алкоголіком. Після такої психотерапії рідні зможуть належним чином налаштувати члена сім’ї, що п’є, на лікування.

Навіть не обов’язково відвідувати спеціаліста поголовно всім членам сім’ї – достатньо одного представника, здатного донести інформацію до інших. Але лише від розуміння душевного стану залежної людини та від бажання їй допомогти буде успішним лікування хворих на алкоголізм.

Якщо ж не вдасться настроїти морально питущу людину на добровільне лікування, є ще варіант примусового впливу на нього. Існує низка препаратів, які можна застосувати без відома пацієнта. Але таке лікування хворих на алкоголізм має проходити лише під контролем лікаря.

Отримати безкоштовну консультацію

Чому Вам варто вибрати нас?
Чи можливе лікування алкоголізму без відома хворого?

Лікування у стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, у комфортних
палати з усіма зручностями.

Чи можливе лікування алкоголізму без відома хворого?

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс
лікування в клініці повністю
анонімно.

Чи можливе лікування алкоголізму без відома хворого?

Доставка пацієнта

Здійснюється
машинами швидкої
допомоги

Чи можливе лікування алкоголізму без відома хворого?

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово
12 місяців на рік.

Записатися на безкоштовну консультацію