Лікування алкоголізму в домашніх умовах.

Особливо складно справу з підлітками. Їхня психіка перебуває ще на стадії формування, тому дуже швидко «підминається» алкоголем. Та й рідним, щоб боротися з юнацьким максималізмом, потрібне «гігантське» терпіння. Тому найкращим варіантом для підлітків буде саме стаціонарне лікування.

Коли ж залежність стала дуже сильною, лікування хворих будь-якого віку в домашніх умовах не прийнятне. Тут буде потрібно тривале комплексне лікування під цілодобовим контролем медичного персоналу.

Деякі питущі люди (а іноді й їхні родичі) не прагнуть звертатися до наркологічної клініки, боячись розголосу. Але лікування хворих на алкоголізм у стаціонарі завжди відбувається анонімно. І це є одним із пунктів психотерапії, а також способом завоювати довіру пацієнта та налаштувати його на доброзичливе ставлення до методики.

Найбільш ефективною в нашій практиці показала себе методика лікування пацієнтів, які страждають на алкоголізм, у стаціонарі (виведення із запою). А потім від 1-3 до 12 місяців відновлення у реабілітаційному центрі. Це дозволяє відновити здоров’я, що похитнулося, і підготувати пацієнта до нового тверезого життя.

Деякі пацієнти відразу після виписки зі стаціонару припинили вживати алкоголь і вже 5 років і більше ведуть тверезий спосіб життя.

Лікування алкоголізму має бути суворо індивідуальним і послідовність етапів лікування та відновлення пацієнта визначається лікарем виходячи стажу вживання алкоголю, мотивації до одужання, фізичного та психічного стану пацієнта.

Сучасне лікування хворих на алкоголізм, як бачимо, має різну спрямованість, включає різноманітність методик, які можна застосовувати як окремо, так і в комплексі заходів впливу. І чим індивідуальніше буде обрано терапію, тим ефективніше пройде лікування.

Чи можливе лікування алкоголізму вдома?У нашій країні захворюваність на алкоголізм приймає розмах національного лиха. Повертаючись після роботи і молоді та літні люди незмінно

Лікування алкоголізму у домашніх умовах. Чи можливо?

І це пияцтво відбувається за мовчазного схвалення або активної участі близьких людей. І лише коли алкоголік починає пити запоями та виганяти з дому сім’ю та пропивати майно, його близькі замислюються про лікування.

Існує легенда, що алкоголізм можна вилікувати в домашніх умовах за допомогою народної медицини та народних цілителів.

Багато хто шукає в інтернеті методи лікування та кодування від алкоголізму в домашніх умовах. Горячи бажанням позбавити близької людини від алкогольної залежності, вони переривають купі сайтів, що рекламують різні краплі, таблетки та трави. Продавці обіцяють 100% результат та дають посилання на нібито “позитивні” відгуки покупців.

Що ж насправді?

Жоден з вищезазначених засобів не працює і може мати лише невеликий психологічний вплив на пацієнта. Але незабаром починається новий виток алкоголізму.

Таким чином хворий і його близькі ходять по замкнутому колу купуючи різні чудо-таблетки, записуючись на прийом до бабок і шарлатанів, які не проти “погріти” свої нечисті руки на людському горі.

Результат такого лікування, як правило, один – викинуті на вітер великі гроші, підірване здоров’я та зіпсовані нерви.

Щоб такого не трапилося, пам’ятайте, що сучасна медицина давно довела, що алкоголізм – це не просто погана звичка, а серйозне захворювання.
Правильне лікування алкоголізму починається з приміщення хворого до стаціонару клініки, де за його здоров’я та позитивний результат лікування відповідатимуть грамотні лікарі з досвідом роботи та державними дипломами та ліцензіями на право лікування пацієнтів із хімічними залежностями.

Ми бачили багато прикладів, коли пацієнти та їхні родичі палко дякували нашим лікарям за лікування, після якого алкогольна залежність назавжди пішла з їхнього життя. Єдине, про що вони шкодували – про те, що не розпочали правильне лікування раніше.

Наші лікарі консультують у клініці безкоштовно та анонімно і будь-хто може записатися до них за телефонами: +38 (048) 7023424; +380 (68) 117 99 73

Про методи лікування від алкоголізму: гіпнозом, лазером, у домашніх умовах та медикаментами (препарати та ліки) у клініці, а також чим і як лікувати алкоголізм вдома, розповідає лікар-нарколог Подірка Микола В’ячеславович.

Лікарі клініки
Чи можливе лікування алкоголізму вдома?

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар, реаніматолог-нарколог

Чи можливе лікування алкоголізму вдома?

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Чи можливе лікування алкоголізму вдома?

Подірка Микола В’ячеславович

Лікар-нарколог

Чи можливе лікування алкоголізму вдома?

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психіатр

Отримати безкоштовну консультацію

Чи можливе лікування алкоголізму вдома?

Курс лікування

Детоксикація організму

Діагностика організму

Програма лікування

Робота з психологом

Групова психотерапія

Проживання

Харчування

Чи можливе лікування алкоголізму вдома?

Кодування

Детоксикація організму

Діагностика організму

Програма лікування

Робота з психологом

Підшивка препарату

Проживання

Харчування

Чи можливе лікування алкоголізму вдома?

Реабілітація

Реабілітація

Ресоціалізація

Проживання

Харчування

Чи можливе лікування алкоголізму вдома?

Виїзд бригади

Виїзд машини

Анонімність

Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн