Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня


Частина 1

Частина 2

Найважчий наркотик – героїн. На жаль, він знайшов дуже широке поширення серед мешканців усього світу. Кримінальну відповідальність несе як той, хто вживає героїн, так і ті особи, які займаються його поширенням. Покарання досить суворе і становить до декількох років. Насильно відправити людину лікуватися від залежності дуже важко. Це може зробити лише суд у поодиноких випадках. Якщо наркозалежний попався на зберіганні чи розповсюдженні героїну та погодився пройти терапевтичні процедури, його покарання може бути пом’якшене. Можна навіть уникнути кримінальної відповідальності, якщо захотіти пройти лікування залежності. Звичайно, все залежить від тяжкості злочину.

Центр Юрія Володимировича реалізує свою діяльність упродовж багатьох років. Сам лікар-нарколог давно бореться з наркоманією, користуючись певними методиками для позбавлення залежності.

Клієнтами клініки є люди з багатьох країн світу. У центрі застосовують спеціальну терапію та психо-соціальну реабілітацію. До її основи входить комплекс лікувальних заходів: • підготовка до процедур; • безпосередньо самі процедури; • реабілітація.

У наркологічному центрі працюють фахівці різних областей для того, щоб максимально ефективно допомагати накрозалежним. До клініки звертаються і жителі Німеччини, які довіряють себе до рук українських лікарів.

У процесі вживання наркотиків людський організм сильно страждає, тому часто з’являються наслідки у вигляді будь-яких захворювань, з якими борються в центрі Юрія Володимировича. В основному клієнти клініки – молоді люди віком 16-25 років. У цей час хлопці та дівчата легко піддаються будь-яким переконанням, хочуть спробувати щось нове та незвідане.