Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Установа оснащена всіма зручностями для продуктивного лікування наркозалежних. Прогулюючись клінікою, можна заглянути в буфет, де пацієнти харчуються, відновлюючи сили. На першому поверсі знаходиться маніпуляційна кімната, в якій проводиться масаж. Він добре стимулює швидке одужання пацієнтів, допомагає переживати важкі хворобливі періоди та знімає біль у м’язах.

Другий поверх клініки – майже копія першого. На ньому є велика маніпуляційна кімната, де встановлений озоноапарат. Він насичує фізрозчин за заданими параметрами. Його можна вводити внутрішньовенно за допомогою крапельниці та внутрішньом’язово. Одним словом, розчин застосовують при широкому спектрі недуг. Щодо палат, де проводять більшу частину часу хворі. Умови приміщень – сприятливі. Обстановка затишна та чиста, жодних ґрат та ланцюгів. Крім того, у кожній кімнаті є телевізор і DVD-програвач. У клініці є і зона для активного відпочинку – більярдна та тренажерна зала.

З самими пацієнтами працює досвідчений психолог, яка дуже задоволена своїми підопічними, які йдуть на виправлення. Також фахівцями застосовується ефективна методика гіпнозу.

Мета клініки – допомогти тим, хто цього дійсно потребує. Фахівці мають великий досвід роботи з пацієнтами та постійно підвищують свою кваліфікацію за кордоном. «Доктор Благо Плюс» – клініка європейського рівня з професійними співробітниками та затишною атмосферою для сприятливого лікування.

_