В Одесі відбулася церемонія нагородження переможців щорічного рейтингу популярності людей та подій Півдня України «Народне визнання-2013». Цього року урочистість проходила втринадцяте і, всупереч забобонам, – успішно і з великим розмахом.

Цього разу найкращою у сфері лікування алкоголізму та наркоманії стала наркологічна клініка «Доктор Благо Плюс».

Голова оргкомітету рейтингу «Народне визнання», голова Ради директорів компанії «Південноукраїнський Медіа Холдинг» Петро Галчанський «Сенс акції – знаходити все найкраще, важливіше та цікавіше у нашому житті – події, людей, які допомагають нам складне життя зробити трохи теплішим та добрішим. Протягом року журналісти наших видань знаходять цікавих героїв, ми розповідаємо про них нашим читачам і наприкінці року підбиваємо підсумки, нагороджуємо цих людей».

Головний лікар клініки Доктор Благо Плюс, Довгий Юрій: “Наша клініка працює з 2007 року та відома далеко за межами Одеси. До нас приїжджають на лікування не лише з інших міст України, але також із Німеччини, Молдови, Польщі та Росії. Ми тісно співпрацюємо з Одеським медичним університетом, регулярно проводимо міжнародні конференції з проблем наркоманії та алкоголізму. Наш принцип роботи полягає в тому, що ми допомагаємо всім пацієнтам і вважаємо, що в будь-якому навіть самому запущеному випадку можна домогтися стійкої ремісії та повернення пацієнта до нормального життя. Ми лікуємо навіть тих, від кого відмовилися інші.

Клініка набула популярності та авторитету завдяки успішному лікуванню хворих, які страждають на алкоголізм, наркоманію, токсикоманію та ігроманію.

Результатом роботи співробітників центру, що діє в Одесі з 2007 року, є порятунок хворих людей від згубних уподобань, повернення до сім’ї та суспільство повноцінних особистостей. Застосовуючи оригінальні лікарські методики та сучасні ліки, клініка досягла високих результатів та стала відомою у всьому світі.

У медичному центрі створено чудову базу санаторного типу для відновлення здоров’я пацієнтів, як під час лікування, так і після нього. Комфортні номери одномісного типу, дворик для прогулянок, спеціально підібране харчування та багато іншого – все це разом з допомогою кваліфікованих медиків допомагає залежним людям долати свої тяжкі недуги.

Почесний кубок, диплом та пам’ятна марка було вручено головному лікарю клініки Юрію Довгію, фахівцю високої кваліфікації, члену Першого народного рейтингу лікарів України. Вручав нагороди Мстислав Горбенко – перший одесит, який підкорив Еверест.
Справді, клініка «Доктор Благо Плюс» створила чудові умови для лікування та реабілітації наркозалежних хворих. Якість послуг цього медичного центру на найвищому рівні. Про це свідчить приїзд на лікування хворих із ближнього зарубіжжя, Європи, США та Канади та інших країн.

Зверніться до медичного центру «Доктор Благо Плюс», і Ви отримаєте кваліфіковану та якісну допомогу у вирішенні Ваших проблем зі здоров’ям.