Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Кокаїн – це натуральний наркотик у вигляді білого порошку, що має потужну стимулюючу дію. Цей наркотик відноситься до дорогого і “елітного”, але на вуличному ринку найчастіше продають кокаїн з добавками або його похідні, наприклад, “крек”.

Залежність кокаїну формується досить швидко. У деяких стійка залежність з’являється вже після тижня звикання, але зазвичай вистачає 1-2 місяців вживання, щоби вже щільно “підсісти” на цей наркотик.

Кокаїн зазвичай приймають, вдихаючи через ніс, рідше внутрішньовенно. Деякі похідні кокаїну курять (крек). У кокаїну є багато назв, чуючи які наркомани розуміють, про яку речовину йдеться. Його називають сніг, кокс, пил, кокос.

принудительное лечение наркомании в украине

Ознаки кокаїнової залежності

Спочатку рідні та близькі кокаїнщика помічають лише постійний гарний настрій. Проте, є й більш специфічні ознаки споживання кокаїну. Їх теж необхідно знати, щоб вчасно розпізнати наркоманію, що починається.

  • неприродньо розширені зіниці;
  • постійне чхання та соплі;
  • блідість шкірних покривів;
  • незрозуміле різке зниження ваги (від 1 кг на тиждень);
  • постійні перепади настрою від апатії до ейфорі;
  • порушення травлення, зниження апетиту;
  • порушення сну, що виявляється в тому, що кілька ночей поспіль наркоман не спить під час так званого “марафону” – безперервного вживання кокаїну;
  • балакучість, емпатія.

Лікування кокаїнової залежності

В Україні лікування кокаїнової залежності проводиться у спеціалізованих наркологічних клініках. Лікування від кокаїну включає на першому етапі детоксикацію організму і медикаментозне усунення порушень функцій організму – травлення, сон, психічний стан.

За потреби потрібно залучати фахівців лікарів з інших областей. Наприклад, кокаїновим наркоманам часто потрібна допомога отоларинголога, тому що у них сильно порушене носове дихання. Кокаїн викликає стоншення та руйнування носової перегородки, яка у багатьох наркоманів зі стажем має великі дірки або практично відсутня.

Велике значення у лікуванні кокаїнової наркоманії мають заняття із психологом. Кокаїн руйнує нервову систему людини та формує сильну психологічну залежність від стимулюючих наркотиків. Для того, щоб успішно боротися із залежністю, пацієнт має виробити сильну мотивацію до тверезого способу життя.

Кодування від кокаїнової залежності

У сучасній медицині немає будь-якого специфічного кодування від кокаїну. Після виписки з клініки, особливо у перші місяці, є висока небезпека зриву. Тому що психологічний потяг до наркотику залишається на довгі роки. Підсвідомо наркоман мріє повторити відчуття ейфорії та енергії, які він відчував при вживанні кокаїну. Але є способи успішно боротися з цією тягою, керувати нею. Цьому навчають психологи, які працюють у нашій клініці. Поступово спогади про наркотики втрачають гостроту та яскравість, потяг слабшає, а пацієнт починає знаходити багато переваг та радісних моментів у тверезому житті. Тоді ми кажемо, що настала ремісія, тобто стійка відмова від наркотику.

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

(Пунктуація та орфографія збережені) Добрий день всім. Мене звуть Сашко, жову я в Торонто Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних тежолих наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію