Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Залежність від налбуфіну

Налбуфін – це потужний знеболювальний засіб, який блокує передачу больових імпульсів у мозок людини. Завдяки цьому досягається ефективне знеболювання під час травм, в післяопераційному періоді, за деяких хвороб, що супроводжуються сильним болем, наприклад за інфаркту міокарда.

Однак у налбуфіну є також серйозні побічні дії. І найнебезпечніша з них – розвиток залежності до цього препарату. Річ у тім, що дія налбуфіну аналогічна дії морфіну або опію. Тому його не можна приймати безконтрольно, як люди звикли приймати цитрамон або анальгін.

Налбуфін уколи від чого?

Лікар, прописуючи налбуфін як болезаспокійливий препарат, усвідомлює, що це, по суті, наркотик і призначає його в безпечних дозах і на обмежений період часу. Після якого прийом налбуфіну потрібно припинити або перейти на інший препарат. Але пацієнти, не усвідомлюючи небезпеки, продовжують приймати, поступово збільшуючи дозу і стають наркоманами.

Навіщо наркоманам налбуфін?

Наркомани вживають налбуфін, тому що він є аптечним наркотиком і у великих дозах здатний спричинити ті самі ефекти, що їх спричиняють морфій або героїн. Тому налбуфін продається суворо за рецептом і купити його без нього можна тільки через незаконну торгівлю.

Налбуфін – це наркотичний препарат

Це має розуміти будь-яка людина, якій рекомендують його купити. Без рекомендації лікаря його вживання дуже небезпечне. При передозуванні можуть виникнути галюцинації, які в інтернеті називаються “налбуфін тріп”, ейфорія, відчуття радості. Але це триває кілька годин, а потім настає так званий “відхідняк” і потрібно прийняти ще налбуфін, щоб поправити стан здоров’я. Так розвивається залежність від налбуфіну.

Чим замінити налбуфін?

Ми не будемо в статті наводити конкретні назви препаратів, щоб не провокувати читачів на самолікування. Заміна одного препарату на інший – це серйозне питання, пов’язане зі здоров’ям і життям пацієнта, тому з ним треба звертатися тільки до лікаря. Кожен медичний препарат має протипоказання і тільки лікар може визначити, які ліки вам можна приймати, а які – ні.

Ознаки вживання налбуфіну

Є ознаки, за якими можна запідозрити вживання налбуфіну близькою людиною. Насамперед – це сліди від уколів на венах рук, порожні ампули, використані шприци. Явна ознака вживання налбуфіну – це звужені зіниці. Також сильні емоційні гойдалки, коли настрій був добродушним і раптом стає агресивним і дратівливим.

Синдром відміни налбуфіну або “ломка”

Якщо залежність уже розвинулася, то припинити вживання налбуфіну вже просто так не вийде. Ломка від налбуфіну дуже болюча: сильні болі в суглобах і кістках, їх викручує так, що неможливо навіть короткий час перебувати в одному положенні, болі в животі, блювота, діарея, сильна дратівливість і агресивність. І цей стан триває кілька тижнів. Тому самостійно пережити ломку вдається лише одиницям, які потім запевняють, що цей періодом був для них “пеклом на землі”.

Наслідки вживання налбуфіну

Налбуфін викликає важку залежність, поступово дози підвищуються і збільшується токсична дія препарату на організм. Руйнуються нейронні зв’язки в головному мозку, що призводить до деградації особистості. Усе коло інтересів звужується до прагнення будь-що-будь дістати заповітні ампули налбуфіну-гідрохлориду. Тривале вживання налбуфіну призводить до руйнування фізичного здоров’я, всіх органів і систем організму.

Передозування налбуфіном.

Найчастіша смерть наркомана – від передозування. Тому що наркоман ніколи не знає, яка доза буде для нього летальною. При регулярному вживанні доза постійно зростає і токсична дія на організм теж зростає. І настає передозування налбуфіном або “передоз”, врятувати від якого може тільки швидка допомога, що вчасно приїхала.

Симптоми передозування налбуфіном

Це дуже яскраві ознаки – сильна сонливість, коматозний, несвідомий стан, бліда і холодна шкіра. У наркомана в стані передозування різко падає тиск, виникає серцева недостатність, яка в підсумку і призводить до летального результату.

Лікування залежності від налбуфіну.

Більшість залежних від налбуфіну – це “наркомани мимоволі”, це недисципліновані пацієнти або пацієнти неуважних лікарів. Вони потрапили в пастку налбуфіну і не знають, як з неї вибратися. Нам часто телефонують і ставлять запитання “як вивести налбуфін з організму?”, “через скільки часу налбуфін виводиться з організму?”, “як відвикнути від налбуфіну”.

Швидкість виведення налбуфіну з організму дуже індивідуальна. Прискорити очищення організму і звести неприємні симптоми відміни до мінімуму можна в умовах стаціонару в нашій наркологічній клініці. Всі пацієнти під час вступу проходять медикаментозне лікування, спрямоване на детоксикацію організму і відновлення всіх його функцій, таких як сон, травлення, емоційний стан.

Наші пацієнти в клініці не просто “знімають ломку від налбуфіну”, вони проходять комплексне лікування із залученням лікарів різних спеціальностей, а також психологів. Самолікування за залежності від налбуфіну неефективне, тому що 99% залежних просто не витримують симптомів ломки, або ломка призводить до загострення хронічних хвороб і значного погіршення самопочуття.

Цінуйте своє життя і своє здоров’я, звертайтеся до лікарів-наркологів. У клініці “Доктор Благо Плюс” ви можете пройти якісне й анонімне лікування, після якого залежність від налбуфіну назавжди піде з вашого життя.

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Курс лікування

Детоксикація організму

Діагностика організму

Програма лікування

Робота з психологом

Групова психотерапія

Проживання

Харчування

Кодування

Детоксикація організму

Діагностика організму

Програма лікування

Робота з психологом

Підшивка препарату

Проживання

Харчування

Реабілітація

Реабілітація

Ресоціалізація

Проживання

Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини

Анонімність

Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар, реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психіатр

Записатися на безкоштовну консультацію