Ломкою в народі називають абстинентний сидром або синдром відміни, який виникає у разі різкого припинення вживання наркотику.
Симптоми ломки можуть відрізнятися при вживанні різних наркотиків. Вони можуть мати різну інтенсивність та симптоми. Найважчою, болісною та тривалою є ломка від метадону. Вона може тривати місяць і більше. Тільки у виняткових випадках вдається перетерпіти її без медичної допомоги. Пацієнти нашої клініки часто розповідали про спроби перетерпіти ломку від метадону. Мало хто витримував понад тиждень.

Наркомани, які пережили ломку, завжди кажуть, що більших мук вони в житті не зазнавали. Ці муки мають як фізичні симптоми: біль у всьому тілі, судоми, серцебиття, так і психологічні – депресивний стан, напади страху, сильне бажання вживати наркотик.

Тому найкращим рішенням зняття ломки є стаціонарне лікування в наркологічній клініці.

Найперше і важливе в стаціонарному лікуванні – це ізоляція пацієнта від можливості дістати наркотик та від контактів з іншими наркоманами.

Друге за важливістю – це медикаментозне лікування, яке дозволяє зняти симптоми ломки, провести очищення (детоксикацію організму), підтримати органи та систему організму. При знятті ломки в клініці пацієнт не відчуває мук, його психологічний стан стабільний і він протягом усього курсу лікування проходить заняття у психолога.

Важливість заняття з психологом складно переоцінити – саме вони закладають фундамент його мотивації до тверезого життя. Адже, пройшовши курс лікування, багато хто зустрічатиме колишніх друзів-наркоманів, які захочуть їх знову втягнути у вжиток.

Де пройти зняття ломки в Одесі?

Саме по собі зняття ломки не дає великого ефекту, тому що через деякий час незручності, пов’язані з вживанням наркотиків, забуваються, а пам’ять про кайф від них залишається в пам’яті на все життя і це призводить до повторних зривів.

 

Для того, щоб по-справжньому вилікуватися від наркоманії необхідно пройти комплексне лікування в наркологічній клініці, яке включає наступні етапи:

  • медикаментозне лікування та зняття ломки, про яке ми вже писали вище;
  • заняття з психологом, причому бажані окремі бесіди з психологом для близьких родичів пацієнта.
    Кодування від наркоманії – за бажанням пацієнта виконується нескладна операція підшивки під шкіру протинаркотичних ліків, які поступово розчиняючись, унеможливлюють вживання наркотику. Наприклад, вживаючи наркотик, пацієнт не відчуває вже ніякого кайфу чи приходу і це робить для нього подальше вживання безглуздим;
  • психо-соціальна реабілітація. Проводиться у спеціальних реабілітаційних центрах під контролем досвідчених психологів. Порівняно з лікуванням у клініці, триває довше – у середньому півроку. Але цей етап вкрай бажаний для колишніх наркоманів, тому що наркотики руйнують психіку залежної людини настільки, що їй дуже важко повернутися до нормального тверезого життя. Але після реабілітаційного центру це зробити набагато простіше і результати набагато вищі.

Комплексне лікування наркоманії можна пройти в клініці Доктор Благо Плюс в Одесі. Досвідчені лікарі та психологи допоможуть вам перемогти залежність та знайти щасливе та здорове життя. Залишайте заявку за формою нижче або телефонуйте за контактними номерами.

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію