5 причин пройти лікування від наркоманії та алкоголізму в Україні в клініці Доктор Благо Плюс

1) Відсутній мовний бар’єр. Ми говоримо рідною вам російською та українською мовою (а також і німецькою).

2) Ми лікуємо ефективніше. Слов’янські народи генетично схильні до розвитку алкогольної залежності. Ми навчилися успішно справлятися навіть із занедбаними випадками. При цьому ми використовуємо тільки суворо наукові методи лікування, що довели ефективність.
3) Повна конфіденційність. Проходження лікування в Німеччині веде до постановки на облік та «замісної терапії метадоном» (продовження вживання наркотику на легальній основі). Це призводить до проблем із пошуком роботи та з владою. Крім того, метадон є «важким» наркотиком, а також він надає сильний токсичний вплив на організм хворого. Ми проводимо комплекс медичних заходів, внаслідок яких пацієнт повністю перестає відчувати потяг до наркотику.
4) Наша клініка відома в Німеччині вже понад 7 років і видані нами після лікування документи беруться до уваги владою Німеччини. Деяким нашим пацієнтам вони допомогли скоротити терміни арешту, пом’якшити провину звинувачення у суді, повернути права на водіння та батьківські права на дітей.
5) Комплексна медична допомога. Найчастіше жителям Німеччини доводиться довго чекати свого часу запису до лікаря. А хвороба прогресує. У нас ви отримаєте повний комплекс медичних обстежень, а також додаткові медичні послуги високої якості за цілком прийнятні гроші, наприклад, лікування та протезування зубів, консультації досвідчених лікарів різних спеціалізацій.
Ми давно працюємо з громадянами Німеччини та інших європейських країн. У Німеччині працює наш представник, який з радістю проконсультує Вас з усіх питань, пов’язаних із лікуванням та реабілітацією у нашій клініці!

З усіх питань, що вас цікавлять, вас з радістю проконсультує наш представник у Німеччині Nelly Nest тел: 0-176-641-44-191

Кодування від алкоголізму в Німеччині

Наркологічна клініка Доктор Благо Плюс вже понад 10 років приймає на лікування від наркоманії та алкоголізму мешканців Німеччини. Телефон представника клініки в Німеччині +4917664144191

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Хочу висловити величезну подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

(Пунктуація та орфографія збережені) Добрый день всем. Меня зовут Саша, жеву я в Торонто Канада. Недавно был в Одессе 3 месеца. Там я лечился в клинике Доктор Благо.Личился от зависимости к алкоголю и разным тежолым наркотикам. Клиника Доктор Благо помогла мне..

Докладніше

Саша из Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію