Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

наркотик крокодил фото

Серед усіх численних наркотичних засобів, що набули поширення в Україні, одним із найнебезпечніших фахівців вважається так званий наркотик крокодил.

Вводять його внутрішньовенно, а свою назву він отримав тому, що в місцях уколів відбувається моментальне атрофування тканин, і з’являються ділянки, що дуже нагадують крокодилячу шкіру. У тих, хто вживає цю речовину, фото їх вен красномовно свідчить про цю вкрай згубну пристрасть.

Що таке “крокодил”?

З хімічної точки зору він є такою речовиною, як дезоморфін. Він відомий вже досить давно, а в 30-і роки минулого століття навіть проводилися експерименти, метою яких було його використання замість морфіну як знеболюючий препарат. Досвіди закінчилися невдало, і про дезоморфіну забули на тривалий час, а згадали нещодавно, на початку поточного століття, причому зовсім не медики, а героїнові наркомани.

Героїн наркотик досить дорогий, і тому люди, які до нього звикли, і у яких стало не вистачати грошей на придбання чергової дози, почали підшукувати замінник, схожий на його вплив. В результаті було знайдено крокодил, після чого почалося його стрімке поширення. Справа в тому, що його можна без особливих зусиль, використовуючи зовсім просту технологію, виготовити в кустарних умовах з інгредієнтів, що є у вільному продажу. Власне, і опис його приготування можна знайти в мережі.

Чим небезпечний?

Медики зі знанням справи стверджують, що ця наркотична речовина в кілька разів небезпечніша, ніж героїн. Тому його нерідко називають “наркотиком самогубців”. За даними статистики, тривалість життя «крокодилового» наркомана становить трохи більше двох років: він гине від численних ускладнень, викликаних споживанням дезоморфіну.

Практично всі складові є дуже токсичними речовинами, причому на людський організм вони діють комплексно. При його прийомі відбувається, перш за все, «випалювання» та різке звуження кровоносних судин, внаслідок чого настає їх некроз, що найчастіше призводить до гангрени. Оскільки ця суміш разом із кров’ю надходить у всі органи, отже вони також починають прискореними темпами руйнуватися.

Особливо небезпечний крокодил тим, що він викликає дуже швидке звикання. Як правило, після однієї-двох його доз людина стає наркоманом, і цієї залежності самостійно позбутися вже не може.

Методи лікування «крокодилової» залежності

Наркологи стверджують, що вилікувати наркомана є шанс лише тоді, коли він приймає дезоморфін протягом не більше чотирьох місяців. А якщо ні, то в організмі відбуваються незворотні зміни як у фізіології, так і в психіці. Таким чином, тим, хто почав вживати наркотик крокодил лікування, необхідно починати якомога раніше.

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію