Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Симптоматика спайсової залежності не завжди очевидна і буває досить важко визначити, що людина страждає від курильних сумішей, що наробили шуму.

До очевидних ознак тривалого вживання спайсів можна віднести:

 • Безперервне почервоніння очей. Якщо людина і вдень і вночі, незалежно від кількості сну, ходить із червоними очима, то це перший тривожний дзвіночок. Але одні червоні очі – це лише один із показників.
 • Погіршення апетиту, порушення нормального функціонування шлунка. Як наслідок – помітне та різке зниження ваги. Людина буквально на очах починає виснажуватися та втрачати кілограми.
 • Нескладне мовлення. Вплив курильних сумішей рано чи пізно починає активно поширюватися і функції головного мозку. Одна з показових ознак цього впливу – загальмоване, неконтрольоване та іноді малозрозуміле мовлення.
 • Не відчуття тривоги. У період куріння спайс починає страждати і психіка людини. У неї з’являються безпричинні страхи, почуття переслідування та постійної тривожності. Також людина починає дратуватися з будь-яких приводів і без них.
 • Галюцинації. Якщо в поєднанні з переліченими вище симптомами у людини з’являються галюцинації.
 • Зниження розумових здібностей та загальмоване мислення.

Смертоносний склад спайсів

Усі ці симптоми – логічні ознаки, зумовлені складом курильних сумішей. Основа будь-якого спайсу складається з ряду спеціально вирощуваних рослин. Серед них можна відзначити такі назви як сальвія (Salvia divinorum), гавайська троянда (Argyreia nervosa), Nymphaea caeruiea, Nelumbo nucifera та інші. До цих культур додаються синтетичні агоністи хімічної природи:

 • дибензопірани;
 • циклогесілфеноли;
 • нафтоїліндоли;
 • олеамід.

Саме вони надають усі психотропні впливи на організм курця. Синтетичні компоненти, небезпечніші за свої натуральні аналоги більш ніж у 5 разів. І з кожним роком у сумішах для куріння все більше хімічних елементів, роблячи спайси смертельно-небезпечними.

Наслідки вживання сумішей для куріння

Наслідки вживання спайсів можна порівняти з впливом сильнодіючих наркотиків. Страждає практично кожна система організму людини, порушуються багато життєво важливих функцій. Курець фактично починає руйнуватися зсередини, повільно, але правильно перетворюючись на «овочів». Спайси активно впливають на:

 • головний мозок;
 • легені;
 • печінка;
 • та інші органи.

Результат систематичного вживання курильних сумішей – постійні блювання та утруднене дихання. А печінка стає нездатною до фільтрації крові. Як наслідок – капіляри мозку сильно звужуються, намагаючись блокувати надходження брудної крові до голови. Блокується і надходження кисню. Чоловіки можуть поплатитися імпотенцією, а жінки безпліддям. Але найстрашніше, що може статися з курцем, – це смерть.

Лікування спайсової залежності

Лікування залежності від куріння спайсів здійснюється поетапно. Спочатку організму необхідне очищення від токсичних речовин. Паралельно з пацієнтом проводиться робота, спрямовану відновлення психіки. Перший етап супроводжується комплексною медикаментозною терапією. Як правило, перший етап лікування триває від тижня до 10 днів. Термін залежить від рівня залежності.

Другий етап триває набагато довше – від місяця до трьох. З пацієнтом триває психологічна робота, яка також супроводжується медикаментозним лікуванням. Цей етап називається реабілітацією. Рекомендується, щоб вона проходила у стінах спеціальної установи, де створено сприятливі умови для повного відновлення залежного.

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію