Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Проблеми зі здоров’ям у галузі психіатрії та психології виникають в основному в нашому минулому (дитинство, юність). Наші стосунки з батьками та нашим оточенням є основною причиною наших страхів, слабкостей, невпевненості в собі, надмірного переживання, емоційних перевантажень, багатьма неприємними соматичними переживаннями. Вони також часто є причиною відсутності природних, здорових стосунків із супутниками життя. У нас часто виникає уявлення про свободу дорослого життя, ми думаємо, що можемо робити те, що нам підказує наш розум. Однак реальність складніша, ми можемо вибирати, але наш вибір часто обумовлений моделями минулого, моделями поведінки, отриманими з дитинства та юності.

Ряд нездужань, які ми іноді відчуваємо як емоційно, так і фізично, є хворобами. Це функціональні порушення організму, які іноді навіть «захищають» нас від надлишку емоцій. Багато людей у таких ситуаціях шукають прості «зовнішні» способи зняти напругу, тривогу та нездужання. Вживає алкоголь, вживає наркотики, іноді інші психоактивні речовини. Окрім тимчасового полегшення, вони не приносять покращення, навіть погіршують наш імунітет.

Тільки ми можемо змінити це. Як? Зрозумівши, чому ми відчуваємо це почуття, ми маємо ці симптоми, коли вони з’являються і з чим вони пов’язані, чому ми сумуємо, чого боїмося, тоді ми можемо спробувати прийняти їх, знизити їх інтенсивність і, нарешті, прибрати. Цього можна досягти, тренуючи іншу поведінку, ніж раніше, інші способи мислення, почуття.

Іноді важко придумати щось нове. Іноді немає об’єктивності. Іноді вам потрібен хтось на боці, хто визначить інші можливості діяти, думати та відчувати. Цей хтось не дасть вам ні рецепту, ні інструкції, а відкриє цілу низку різних можливостей, чи ми скористаємося цим, залежить тільки від нас. У нас багато шаблонів, ритуалів, готових рішень, засвоєних роками (подумайте, скільки дій протягом дня ви робите однаково і що відбувається, коли ви хочете їх змінити або хтось намагається їх змінити), вони хороші (навички водіння) та погані ( куріння сигарет з кавою).
Заняття з психологом – це діяльність, спрямована на пошук хороших рішень, які дозволять вам жити більш вільно, піклуватися про власне мислення, погляди, вміти перетворювати їх на слова та дії, корисні для нас, а не на шкоду іншим, це також діяльність, спрямована на пошук поганих, які викликають наші обмеження, наші недуги та виявлення можливості їх зміни.

Консультація психолога не дає вам інструкцію, як правильно жити, це визначення можливостей, які є у нас всередині самих себе, щоб нам було краще, спокійніше, веселіше, цінувати себе та терпіти чуже, щоб ми могли думати, говорити та випробувати те, що реально у нас. Ось і все, решта залежить від кожного з нас.

Коли варто звертатися до психолога:
1) Ви відчуваєте: депресивний настрій, хронічний смуток, страхи та тривогу, соматичні скарги, почуття безпорадності, відсутність надії на майбутнє, у вас проблеми зі сном та концентрацією уваги, аутоагресивні думки та поведінка.
2) Ви відчуваєте труднощі у подоланні емоційних станів, таких як: смуток, тривога, сором, почуття несправедливості, почуття провини, почуття самотності, які порушують повсякденне життя.
3) Ви відчуваєте зростаючі проблеми у відносинах з іншими людьми, наприклад, почуття відторгнення, істерики, труднощі у встановленні та підтримці близьких відносин, усунення від соціального життя.
4) Зловживання психоактивними речовинами (алкоголь, наркотики, ліки, мефедрон) та адиктивна поведінка (ігроманія, надмірне використання інтернету, сексуальна залежність, шопоголізм), що починає деструктивно впливати на відносини з близькими людьми, роботу.
Психологи в клініці Доктор Благо Плюс мають великий досвід допомоги людям у різних складних ситуаціях, зокрема при захворюваннях наркоманією та алкоголізму. Участь психолога дозволяє закласти стійкий фундамент нового тверезого життя у наших пацієнтів

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію