Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Що таке співзалежність?

Співзалежність – це явище, пов’язане з процесом адаптації до хронічного стресу. Співзалежність у першу чергу характеризується тим, що одна людина через свою залежність вносить руйнування до сімейної системи, тоді як інша людина (або інші члени сім’ї наркомана) адаптуються до цього руйнування.

Хто співзалежний?

Співзалежність найчастіше розвивається у людей, які найбільш тісно та емоційно пов’язані з наркоманом, незалежно від типу залежності. Співзалежність можна охарактеризувати як розлад членів сім’ї наркомана. Це ціна, яку сім’я та родичі залежної людини платять за життя у ситуації хронічного стресу.

Як позбутися співзалежності з алкоголіком та наркоманом?

Було помічено, що співзалежні люди зазнають фізичних, емоційних, духовних та інтелектуальних змін, які призводять до стану, подібного до залежності. Життя із залежною людиною означає перебування у стані постійної емоційної активності, що має серйозні наслідки для психічного здоров’я, і у людей із одночасною залежністю часто спостерігаються:

  • домінуючі страждання та швидкі зміни настрою (емоційні коливання), перебільшений песимізм, депресивні настрої; емоційний хаос;
  • низька самооцінка;
  • психосоматичні розлади: головний біль, біль у м’язах, біль у серці, біль у животі, виразка шлунка, невроз;
  • депресія, думки про самогубство;
  • схильність до седативних засобів, снодійних, вживання алкоголю для зняття болю, напруги та занепокоєння, що парадоксальним чином може призвести до залежності;
  • компульсивна поведінка, така як шопоголізм, нав’язливе харчування;
  • сексуальні розлади;
  • духовна порожнеча – нервова зосередженість на деталях повсякденного життя, без необхідної відстані до дрібниць, що у свою чергу веде до розпачу, розпачу та безнадійності;
  • недовіра до всього та кожного;
  • дуже сильний страх будь-яких змін і нового.

Родичі залежної людини або відчайдушно борються, намагаючись зупинити свою залежність, часто вдаючись до методів, які, на жаль, приносять лише негативні наслідки, або, що гірше, відмовляються від надії на краще завтра, приймаючи сувору для них реальність. Потім він виявляється глибоко залученим до хвороби близького члена сім’ї. Часто самі сонаркомани не усвідомлюють наслідків цього деструктивного впливу своїх партнерів. Часто вони не можуть помітити негативні зміни в своїй особистості і допомогти собі самі. Люди із співзалежністю зосереджуються на тому, що наркоман думає, каже, відчуває, вони дуже добре знають, що повинен зробити алкоголік, наркоман і гравець, які рішення прийняти, чому він не веде себе так, чому він зробив те, чого не повинен . Співзалежність, незважаючи на те, що вони так добре знаються на інших людях, вони часто не бачать, що відбувається з собою. Їм складно визначити власні почуття та потреби, вони не знають, як вирішувати свої проблеми.

Світ співзалежної людини починає звужуватися і звужуватися до постійної концентрації думок, почуттів та дій навколо адиктивної поведінки наркомана. Є внутрішній примус до їхнього контролю та тверде переконання, що тільки цей контроль дає надію на вихід із ситуації.
Проблема співзалежності часто стає причиною, що перешкоджає одужанню алкоголіка та наркомана.
Лікарі та психологи нашої клініки проводять консультації та роботу не тільки з самим пацієнтом, а й з його родичами. Внаслідок цієї роботи взаємини в сім’ї змінюються у правильний бік і ймовірність повторного зриву у наших пацієнтів значно зменшується.

Про співзалежність при алкоголізмі та наркоманії, а також як позбутися алкогольної співзалежності від алкоголіка, розповідає лікар реаніматолог-нарколог Довгий Юрій Володимирович.

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію