Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Лікарі одеської клініки “Доктор Благо Плюс” змогли спростувати твердження, що колишніх наркоманів не бувають. Наші пацієнти отримують реальний шанс позбутися алкогольної та наркотичної залежності та почати життя з чистого аркуша – зробити кар’єру, налагодити стосунки з рідними та близькими, мати сім’ю та дітей. Унікальна система допомагає зробити одужання настільки комфортним, наскільки це можливо. Ми регулярно збираємо статистику, вивчаємо ефективність методики і можемо з упевненістю стверджувати, що вчорашні наркомани та алкозалежні ведуть здоровий спосіб життя, змогли перебороти не лише фізичний, а й психологічний потяг.

Сучасні технології та перевірені методики

Однією з основних відмінностей клініки «Доктор Благо Плюс» є гнучкий, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Звичайно, без медикаментозного впливу обійтися не завжди виходить. Але для досягнення швидшого результату також застосовується:
• Мануальна терапія – масаж позбавляє затискання та м’язових болів, який завдає чимало неприємних відчуттів у процесі лікування;
• Озонотерапія – активізує процеси регенерації, активізує обмінні процеси та покращує загальний стан;
• Психотерапія – новітні методики дозволять назавжди усунути причину пристрасті до наркотиків та алкоголю, позбутися тяги та виключити рецедив.

Програма складається індивідуально, може змінюватись її тривалість та набір компонентів.

Повага та такт: наріжні камені терапії

Винятково шанобливе ставлення до пацієнтів дає можливість налагодити контакт із кожним, створити атмосферу довіри. Наш гість не відчуває дискомфорту – на вікнах немає ґрат, лікування є його добровільним усвідомленим вибором. Немає нічого, що нагадує закриті заклади. У нас навіть їжа домашня та готується спеціально для пацієнтів на власній кухні.
Якщо біда прийшла і до вашої оселі, ви чи ваші рідні страждають залежністю від алкоголю чи наркотиків – телефонуйте, приїжджайте до нас на лікування. Успішна терапія сьогодні – це реальний шанс уже завтра розпочати нове життя.