Лікарі одеської клініки “Доктор Благо Плюс” змогли спростувати твердження, що колишніх наркоманів не бувають. Наші пацієнти отримують реальний шанс позбутися алкогольної та наркотичної залежності та почати життя з чистого аркуша – зробити кар’єру, налагодити стосунки з рідними та близькими, мати сім’ю та дітей. Унікальна система допомагає зробити одужання настільки комфортним, наскільки це можливо. Ми регулярно збираємо статистику, вивчаємо ефективність методики і можемо з упевненістю стверджувати, що вчорашні наркомани та алкозалежні ведуть здоровий спосіб життя, змогли перебороти не лише фізичний, а й психологічний потяг.

Сучасні технології та перевірені методики

Однією з основних відмінностей клініки «Доктор Благо Плюс» є гнучкий, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Звичайно, без медикаментозного впливу обійтися не завжди виходить. Але для досягнення швидшого результату також застосовується:
• Мануальна терапія – масаж позбавляє затискання та м’язових болів, який завдає чимало неприємних відчуттів у процесі лікування;
• Озонотерапія – активізує процеси регенерації, активізує обмінні процеси та покращує загальний стан;
• Психотерапія – новітні методики дозволять назавжди усунути причину пристрасті до наркотиків та алкоголю, позбутися тяги та виключити рецедив.

Програма складається індивідуально, може змінюватись її тривалість та набір компонентів.

Повага та такт: наріжні камені терапії

Винятково шанобливе ставлення до пацієнтів дає можливість налагодити контакт із кожним, створити атмосферу довіри. Наш гість не відчуває дискомфорту – на вікнах немає ґрат, лікування є його добровільним усвідомленим вибором. Немає нічого, що нагадує закриті заклади. У нас навіть їжа домашня та готується спеціально для пацієнтів на власній кухні.
Якщо біда прийшла і до вашої оселі, ви чи ваші рідні страждають залежністю від алкоголю чи наркотиків – телефонуйте, приїжджайте до нас на лікування. Успішна терапія сьогодні – це реальний шанс уже завтра розпочати нове життя.