Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

УШОД (ультрашвидка опійна детоксикація) – використовується при лікуванні героїнової наркоманії для прискореного безболісного подолання абстинентних розладів. За 24 години організм пацієнта повністю звільняється від наркотику (процедура проводиться під наркозом, ця процедура проводиться під контролем анестезіолога-реаніматолога та відповідної апаратури).

Лікування проводиться лише у стаціонарі наркологічної клініки.
На першому етапі відбувається зняття ломки (абстинентного синдрому). Для цього використовуються сучасні медикаменти – антидепресанти, нейролептики, неопіатні анальгетики, транквілізатори. Зняття абстинентного синдрому має проводитися під цілодобовим наглядом лікаря.
Враховуючи, що пацієнти з наркоманією часто страждають на різні хронічні захворювання, проводиться лікування, спрямоване на відновлення функцій організму, всіх його органів і систем.
Важливим етапом лікування опіоїдної залежності є індивідуальні та групові заняття із психологом. Завдання психолога – розібратися у причинах, які штовхають пацієнта до вживання наркотику та виробити правильну мотивацію до тверезого способу життя.
Опій руйнує як тіло хворого, так і його психіку. Тому багатьом залежним може знадобитися реабілітація протягом 3-6 місяців під керівництвом фахівців-психологів. Реабілітація дозволяє відновити пацієнта як особистість, виробити в ньому мотивацію до розвитку та нормального тверезого життя.

Опійна наркоманія стадії

Зазвичай починають вживати наркотик “за організацію”. І перший час вживання має епізодичний характер, проте через короткий час починає формуватися звикання. І тоді вживання стає регулярним, кілька разів на добу. І тут кажуть, що наркомані сидить “на системі”.

  • 1 стадія. Початок систематичного вживання наркотиків та виникнення психологічної залежності. За відсутності дози з’являється тривожність та дратівливість
  • 2 стадія. Через деякий час регулярного прийому опію відбувається збільшення дози, але при цьому колишнього відчуття “кайфу” не вдається досягти. За відсутності наркотику виникає сильні фізичні болі та дискомфорт, які в народі називаються “ломкою”. Переважна більшість наркоманів не в змозі витримати ломку і йдуть на все, щоб дістати дозу, навіть на злочин.
  • 3 стадія. Наркоман настільки сильно залежить від наркотику, що його пошук та вживання стає метою та змістом його життя. Причому він це робить не заради “кайфу”, якого вже давно немає, а задля підтримки більш-менш нормального самопочуття.

Лікування опіоїдної наркоманії

Лікування опійної наркоманії можливе лише у спеціалізованих наркологічних клініках. У сучасній практиці лікування відбувається поетапно.
На першому етапі зусилля лікарів спрямовані на те, щоб провести детоксикацію організму, ефективно та безболісно зняти ломку та підтримати життєві функції організму. Для цього використовуються лікарські препарати, які вводяться внутрішньовенно через крапельниці.

На другому етапі, коли пацієнт “приходить до тями” і починає поводитися адекватно, до медикаментозного лікування підключається психолог. Роль психолога в лікуванні опійної наркоманії важлива. Його завдання допомогти пацієнтові виробити мотивацію до тверезого життя.

На третьому етапі проводиться підшивка протинаркотичного препарату, який блокує дію опію та тим самим захищає пацієнта від повторного зриву у перші місяці після виписки з клініки.

На четвертому етапі проводиться психосоціальна реабілітація. Вона проходить у спеціальних реабілітаційних центрах протягом 3-6 місяців. З пацієнтами працюють досвідчені психологи, які допомагають повернути та розвинути втрачені через опію психологічні навички. Більшість пацієнтів, які пройшли реабілітацію, залишаються жити у тверезості, влаштовують особисте життя, стають успішними у житті.

Получить бесплатную консультацию

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію