Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Амфетамін, безумовно, є одним із найпопулярніших і одним із найбільш викликають звикання психоактивних речовин. Як молоді люди, яким додаткова стимуляція має «допомогти» у досягненні хороших результатів на іспитах, так і люди похилого віку потрапляють у залежність від наркотиків. Незалежно від віку, залежність надзвичайно руйнівна як здоров’ю наркомана, так всього його оточення.

Амфетамін – симптоми та наслідки залежності

Залежність від цього препарату можна поділити на етапи. Перше – це бажання спробувати нову речовину, яка дуже часто згадується в оточенні. Важливим симптомом для сім’ї є, наприклад, раптова зміна компанії або відмова від колишніх захоплень та інтересів людиною, яка, як ми підозрюємо, може вживати наркотики. Наступний етап складається зі змін у поведінці, які переводять, серед іншого, за ігнорування домашніх або професійних обов’язків. Побоювання щодо залежності також виявляються у появі або зміні звичок: амфетамін викликає розширення зіниці, проблеми зі сном, гіперактивність та раптові зміни настрою, включаючи перехід від ейфорії до депресії.

Як сильний наркотик він викликає численні негативні наслідки в організмі людини, що використовує його. Це насамперед про значне збільшення ризику серцевих захворювань, серцевих нападів, ішемічної хвороби серця та гіпертонії. Ось чому так важливо швидко розпізнати свою власну залежність та усунути її. Бажання звернутися за допомогою нікому не може бути щеплене силою – наркоман повинен сам зрозуміти свою ситуацію та вжити відповідних кроків, які дозволять йому вийти із залежності.

Як лікується амфетамінова залежність?

Як і у випадку з іншими психоактивними речовинами лікування амфетамінової залежності також є двоетапним процесом. Першим етапом є детоксикація організму, що дозволяє йому повністю очиститись від токсичних речовин. Він поєднується з фармакологічною терапією, спрямованою на зміцнення організму та зняття симптомів відміни препарату. Наступний етап – групова та індивідуальна психотерапія під наглядом фахівців із лікування наркоманії. Лікування завжди має бути пристосовано до ступеня залежності та наслідків лікування.

Відновлення від амфетамінової залежності – складний та тривалий процес. Особі, яка бажає пройти курс лікування, слід надавати підтримку та допомогу з боку родичів як на кожному етапі терапії, так і після її завершення.

Ломка від амфетаміну

Ломка виникає зазвичай протягом 6-8 годин після вживання останньої дози наркотику. Вона дуже “жорстка” і поєднує в собі як психічні, так і фізичні симптоми.
Психічні симптоми: депресія, неконтрольована агресія, збудливість, безсоння.
Фізичні симптоми: сильне серцебиття, головні болі, ломота і судоми в усьому тілі, непереносимість яскравого світла і гучних звуків.
Ломка від амфетаміну настільки сильна, що пережити її без медичної допомоги можливо лише у виняткових випадках.

Амфетамін, як кинути?

Самостійно кинути амфетамін не вийде, тому що він викликає дуже сильну психологічну залежність. Буває так, що наркомани з амфетаміну переходять на інший наркотик, але це не розв’язує проблему, оскільки залежність однаково залишається.
Ті, кому вдалося кинути вживання амфетаміну, зробили це за участю лікарів-наркологів. Навіщо вигадувати велосипед і випробовувати на собі сумнівні методики лікування, якщо є загальноприйняті у світовій практиці протоколи лікування, що мають доведену ефективність?

Де вилікувати залежність від амфетаміну в Одесі?

В Одесі лікуванням залежності від амфетаміну займаються наркологічні клініки. Для того, щоб лікування було ефективним, його необхідно проводити в стаціонарі наркологічної клініки, під наглядом лікарів наркологів та за участю психологів, які допомагають впоратися з психологічною залежністю до наркотику.

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію