Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Що таке лудоманія?

Лудоманія є психологічним розладом, який включає неконтрольоване бажання авантюри. Ті, хто страждає від цього, хоча вони раціонально усвідомлюють шкоду, яку може завдати ця діяльність, не мають змоги саморегулюватись чи зупинятися. Ця умова поступово зрештою ставить під загрозу життя людини, з погляду роботи, сім’ї та стосунків. З неврологічної точки зору лудоманія може бути прирівняна до залежності від алкоголю чи наркотиків. Часто важко помітити проблему, проте рання діагностика необхідна для успіху реабілітаційної терапії.

Патологічне потяг до азартних ігор, фактори ризику та контрольні ознаки

Лудоманія може бути результатом генетичних, психологічних чи екологічних компонентів. Існують також фактори ризику, які збільшують ймовірність розвитку лудоманії: розлад особистості, занепокоєння, депресія, інші залежності (алкоголізм, наркоманія), гіперактивність з дефіцитом уваги. Вік і стать також є важливими елементами, оскільки захворюваність вище серед чоловіків віком від 20 до 50 років. Розпізнати нав’язливого гравця нелегко, але є характерні симптоми, куди слід звернути увагу: зміни у поведінці суб’єкта; часта нервозність і дратівливість, коли ігровий час переривається чи зменшується; нав’язливі думки, що вторгаються у кожен момент дня, що впливають на професійні зобов’язання, уподобання та інтереси; неможливість домінувати у бажанні грати; швидкі зміни настрій, від депресивного до ейфоричного.

Патологічні наслідки азартних ігор

Прямі та опосередковані ефекти лудоманії зачіпають кілька рівнів життя людини. Одним із найчастіших наслідків є використання брехні та крадіжки для отримання грошей, які будуть використовуватись у грі. Суб’єкт вибирає будь-який можливий шлях, законний чи незаконний, щоб позичити гроші, необхідні для підживлення своєї залежності, у реальній руйнівній спіралі.

Лудоманія та інтернет

Розповсюдження онлайн-ставок порушило правила традиційних азартних ігор. У минулому гравець був обмежений певними місцями та контекстами, відомими для цього виду діяльності. Сьогодні будь-хто, хто володіє комп’ютером та кредитною карткою, може робити ставки де завгодно і коли завгодно. Найбільша небезпека полягає саме в тому, щоб перетворити те, що було досвідом, яким потрібно ділитися в групі, на самотню звичку з можливістю грати 24 години на добу. Ця характерна риса віртуального світу ще більше сприяє розвитку нав’язливих ідей і робить їх набагато складнішими в управлінні.

Різниця між соціальною грою та патологічною грою

Сама собою ігрова активність не шкідлива, насправді є багато людей, які просто присвячують себе їй як формі веселощів і розваг. У цьому випадку варто говорити про соціальні азартні ігри, оскільки суб’єкти можуть зупинитися, коли вони хочуть, у них не виникає болюча лють, вони ніколи не грають більше, ніж вони встановили. Азартні ігри стають патологічними, коли людина відчуває необхідність присвятити себе цьому все частіше і частіше, посилаючи все більші і більші суми, незалежно від того, скільки вона може собі дозволити і не маючи можливості контролювати себе.

Лудоманія та молодь

Інтерес до азартних ігор у різних формах, зростає з тривожними пропорціями серед молоді. Причини – легкість, з якою можна увійти в контакт із цим світом, та ранній досвід. Молоді люди схильні до розвитку залежності, тому що вони ще не повністю дозріли. Вони також мають природну тенденцію наслідувати дорослих, кидати виклик авторитету та їх приваблює те, що викликає хвилювання. Зокрема, підлітковий вік є прикордонним етапом, тому що діти, як і раніше, сповнені дитячих переконань, залучених ідеєю легкого успіху та легкого виграшу.

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію