Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Період лікування та реабілітації наркоманії може тривати від 3 до 12 місяців. Весь цей час пацієнт перебуває у центрі серед таких же наркозалежних людей, які проходять лікування.

Перші кілька днів у центрі лікування та реабілітації наркоманії пацієнт освоює розпорядок дня, знайомиться із правилами установи. У перші ж дні він буде ознайомлений із планом лікування та своїми обов’язками. План індивідуального лікування розробляється для кожного пацієнта з урахуванням його психології та особистих якостей характеру.

Звернувшись до центру з лікування та реабілітації наркоманії, пацієнт може розраховувати на допомогу медперсоналу та психологічну підтримку інших пацієнтів. Перебуваючи в тісному контакті з такими ж хворими, пацієнт навчається співпереживати ближньому, засмучуватись і радіти, знову починає відчувати емоції.

За допомогою щоденних консультацій пацієнт поступово долає пристрасть до наркотиків, а професійні психологи допомагають йому перемогти почуття страху та безпорадності, спричинені різними життєвими ситуаціями. У період лікування та реабілітації хворий вчиться нести відповідальність за себе та свої вчинки, піклуватися та поважати себе та близьких людей.

До звернення до реабілітаційного центру життя наркомана повністю підпорядковане черговій дозі. Щоб уникнути ломки та дістати чергову порцію наркотику, наркоман змушений йти на різні аморальні вчинки. У центрі лікування та реабілітації наркоманії залежна людина змінює свій світогляд і вчиться жити по-новому. Завдання фахівців виявити та нейтралізувати причини, які можуть призвести до зриву.

Наступний етап лікування та реабілітації наркоманії готує пацієнта до повернення до соціуму. Тепер він може надавати підтримку наркозалежним на ранній стадії відновлення, ділитися з ними досвідом та знаннями. Багато центрів практикують вихідні дні, коли пацієнт може відвідувати свою сім’ю.

Коли курс лікування та реабілітації наркоманії в центрі пройдено, слідує підтримуюча терапія. Тепер пацієнт перебуває у стадії одужання, більше часу проводить вдома та відвідує психолога кілька разів на тиждень. Під час занять із психологом, які тривають близько 3 годин, пацієнт отримує необхідну підтримку та допомогу. Також він продовжує відвідувати групові заняття, які надають благодійну дію на процес одужання. Головне завдання підтримуючої терапії при лікуванні та реабілітації наркоманії – виключення можливості рецидиву.

Адаптаційна програма – це завершальний ступінь лікування та реабілітації наркоманії, яка готує пацієнта до самостійного життя та взаємодії із суспільством. Сеанси психотерапії проводяться двічі на тиждень. У цей час можна обговорити з лікарем питання, отримати підтримку і пораду. На цьому етапі центр лікування та реабілітації наркоманії стає для пацієнта другом, який допоміг йому повернутися до повноцінного життя.

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію