Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Що робити, якщо чоловік п’є?

Велике нещастя у сім’ї, коли чоловік алкоголік. Залежність від алкоголю не виникає з першої чарки. Вона виникає при легковажному ставленні у ній до алкоголю. Існує навіть такий термін «алкогольна сім’я», тобто сім’я, де всі інтереси пов’язані з вживанням алкогольних напоїв.

Але часто виникає така ситуація, що дружина веде тверезий спосіб життя, а чоловік – алкоголік. Дуже часто алкоголізм чоловіка призводить до розлучення, але деякі дружини не втрачають надії на те, що їхні чоловіки зрозуміють і «зав’яжуть» зі спиртним. І таке часто трапляється.

Що зробити, щоби чоловік не пив?

Перше, що треба зробити – це усвідомити, що пияцтво чоловіка – це не лише його власна проблема, а й проблема всієї родини. Відтак боротися за тверезість мають усі родичі алкоголіка.

Друге, що треба зрозуміти, це те, що не існує чарівної таблетки або кодування від алкоголізму. Неможливо за один сеанс вмить вирішити проблему, яка формувалася багато років поспіль.

Перше, що треба зрозуміти – це те, що алкоголізм – це хвороба, яку успішно можна лікувати лише під контролем фахівця – лікаря-нарколога

Ознаки алкоголізму у чоловіків чи як визначити, що чоловік – алкоголік?

Не всі люди, які вживають алкоголь, є алкоголіками. Але вони мають більші шанси ними стати. Є ряд симптомів, які говорять про те, що настав час звертатися до нарколога:

  1. Зменшення тверезих проміжків між вживаннями алкоголю, якщо чоловік п’є щодня, то швидше за все він уже алкоголік.
  2. Збільшення дози спиртних напоїв. Багато хто думає, що це говорить про здоровий організм людини, але насправді – це одна з ознак алкоголізму, що починається у чоловіка.
  3. Вживання алкоголю без застілля і поодинці – також один із важливих симптомів залежності

Дуже часто дружини алкоголіків ігнорують ці симптоми та звертаються до лікаря, коли у чоловіка починаються багатоденні запої. У цьому випадку лікування проходить довше та важче повернутися до тверезого життя.

Як привчити чоловіка пити чи як боротися з алкоголізмом чоловіка?

Якщо ви за освітою не лікар-нарколог, то, швидше за все, в домашніх умовах алкоголізм чоловіка вилікувати не вийде. Найкраще, що можна зробити, щоб вилікувати чоловіка від алкоголізму – це записатися та прийти на безкоштовну консультацію лікаря до наркологічної клініки.

І тут шанси на те, що він кине пити максимальні. У наркологічній клініці пацієнти одержують комплексне лікування. Воно складається з наступних етапів:

  1. Детоксикація організму, виведення із запою. На цьому етапі знімається фізична потяг до алкоголю, стан здоров’я покращується.
  2. Робота з психологом, який допомагає навчитися відмовлятися від алкоголю та виробити мотивацію до відновлення нормальних відносин у сім’ї та на роботі.
  3. Підшивка лікарського препарату, що перешкоджає вживанню алкоголю протягом 3-6 місяців. Цього часу в більшості випадків достатньо, щоб чоловік алкоголік відчув всі переваги тверезого життя і утвердився у своєму рішенні повністю відмовитися від алкоголю.

Як допомогти чоловікові кинути пити?

Найголовніше, що хотілося б сказати всім жінкам, які хочуть вилікувати чоловіка від пияцтва – алкоголізм – це не прищик і сам він не розсмокчеться. Кожен пропущений без лікування день – це цегла, вибита з їх фундамента сім’ї. Рано чи пізно сім’ї, де чоловік алкоголік розпадаються, або дружина теж залучається до пияцтва. Діти, які виросли в сім’ї алкоголіків, у майбутньому теж підуть слідом своїх батьків.

Тому не витрачайте часу, записуєтеся на консультацію до лікаря-нарколога і отримайте ясний план дій, які призведуть до повної відмови чоловіка від алкоголю. У нашій клініці консультація нарколога безкоштовна за попереднім записом за телефонами: +38(048) 702-34-24, +38(097) 242-29-22

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію