Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Полінаркоманія означає “множинність”, тобто залежний пацієнт вживає постійно різні види наркотичних речовин.
Такі пацієнти є найскладнішими в лікуванні та потребують високої кваліфікації лікарів-наркологів. А також індивідуального підходу в лікуванні.

Причини полінаркоманії.

Чому наркомани паралельно вживають кілька наркотичних речовин? Є кілька причин, з яких основні 3:

  • Підвищення толерантності, “толерантності” до наркотику. Будь-який наркотик вимагає постійного збільшення дози, інакше наркоман не буде відчувати “кайф” або “прихід”. А це пов’язано зі збільшенням фінансових витрат і ризиком отримати “передоз”. Наркоман починає переходити на інші наркотики, які діють на нижчих дозах.
  • Проблеми зі сном у наркоманів призводять до того, що вони підсідають на безконтрольний прийом снодійних препаратів. Таких як феназепам, які теж є наркотиком і викликають залежність. Таким чином нашим лікарям доводиться лікувати пацієнта від залежності від різних речовин, наприклад від героїну і феназепаму.
  • Відсутність грошей. Наркомани поступово приходять до того, що втрачають джерела отримання грошей – роботу втрачено, майно розпродано, всім винні. А наркотик купувати треба. І тоді у них є 2 виходи: ставати на шлях криміналу і добувати гроші шляхом продажу наркотику або крадіжки. Або перейти на дешевий наркотик. Наприклад, з досить дорогого героїну часто переходять на дешевий синтетичний наркотик дезморфін або “крокодил”, який виготовляють із доступних недорогих засобів у побутових умовах. Наслідки такого переходу спричиняють жахливі наслідки і різко скорочують і без того недовге життя наркомана. Але це вже тема окремої статті.

Наслідки полінаркоманії

Ломка у таких наркоманів протікає непередбачувано. А набір симптомів при припиненні вживання наркотиків і ускладнення не беруться передбачити навіть досвідчені лікарі. Тому що різні хімічні речовини, взаємодіючи в організмі пацієнтів, посилюють негативний вплив одна одної.
У разі полінаркоманії більш виражений негативний вплив наркотику на різні органи і системи наркомана. А також дуже сильно страждає головний мозок, людина різко деградує, втрачається пам’ять і моральна подоба. Дуже часто полінаркоманія спричиняє психічні захворювання, такі як шизофренія, параноя та ін. хвороби.

Лікування полінаркоманії.

Через складність лікування полінаркоманії та непередбачувані побічні дії під час лікування його проводять тільки в спеціалізованих наркологічних клініках. Дуже важливо, щоб у клініках було своє реанімаційне відділення і лікар мав кваліфікацію анестезіолога-реаніматолога. Тоді є можливість моментально зреагувати і вивести пацієнта з небезпечного стану.
Полінаркомани – це “найважчі” пацієнти, до яких потрібна підвищена увага лікувального персоналу та індивідуальний підхід.

Лікування полінаркоманії має бути тільки комплексним. Ми розповімо, як воно проходить у нашій клініці.

При надходженні в клініку лікар ретельно обстежує пацієнта і збирає максимально повний анамнез. Проводяться необхідні аналізи крові та обстеження. Визначаються види прийнятих наркотиків. Складається індивідуальний план лікування.

Проводиться медикаментозна детоксикація організму, його очищення від токсинів і продуктів розпаду наркотичних засобів. А також відновлюються основні функції організму – сон, травлення, покращується самопочуття і у пацієнта настає “просвітлення” у свідомості. Він стає адекватним і готовим до наступного етапу лікування.

Заняття з психологом. У нашій клініці практикуються групові та індивідуальні заняття з психологами, які мають досвід допомоги залежним людям. Важливість роботи психолога складно переоцінити, адже саме вони закладають у пацієнта фундамент його тверезого життя, який буде його підтримувати після виписки з клініки.

Оскільки полінаркомани – це, як правило, наркомани з великим стажем вживання наркотиків, у них виникають проблеми адаптації в суспільстві та високий ризик повторного зриву. Тому ми рекомендуємо після лікування в клініці пройти курс соціальної та психологічної реабілітації в хорошому реабілітаційному центрі, який працює за прийнятими у світовій практиці програмами реабілітації. Полінаркоманію необхідно лікувати якомога швидше, тому що це вже остання стадія наркоманії і залежна людина перебуває за крок від прірви, з якої вже не буде повернення.

Наша клініка працює з полінаркоманами вже понад 10 років і ми бачили дивовижні приклади перетворення людей, від яких відмовлялися в інших лікувальних закладах. Професіоналізм і досвід наших лікарів дає змогу надати допомогу і побороти залежність кожному пацієнту, незалежно від стажу або кількості вживаних речовин. Недарма наше гасло “Ми лікуємо всіх, навіть тих, від кого відмовилися інші“, – це не просто гучна фраза, це основа і сенс нашої щоденної роботи – дати кожному шанс на нормальне і тверезе життя!

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію