Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Реабілітація – це відновлення основних функцій життєдіяльності організму, втрачених у процесі хвороби чи тривалого впливу наркотичних засобів.

Існує кілька методів лікування та реабілітації наркоманії. Деякі центри та громади спеціалізуються на працетерапії, де наркозалежні люди живуть у повній ізоляції від суспільства, займаючись важкою працею. Не менш популярними є реабілітаційні центри при монастирях.

У них лікування та реабілітація наркоманії ґрунтується на духовності, вірі в Бога та роботі.

Наркотична залежність – це не що інше, як страх перед вирішенням проблем, коли людина за допомогою наркотиків намагається уникнути відповідальності та забути про існуючі труднощі. Цей фактор психологічної залежності слід врахувати при підході до лікування та реабілітації наркоманії. Інша причина наркоманії – небажання прийняти деякі моменти життя. У цьому разі наркозалежний помилково вважає, що за допомогою наркотиків може щось змінити. У результаті він набуває нової проблеми у вигляді залежності. Успіх лікування та реабілітації наркоманії багато в чому залежить від того, наскільки людина зможе усвідомити причини своєї залежності.

Не менш важливим завданням при лікуванні та реабілітації наркоманії є відновлення особистих якостей людини. Під час лікування наркоманії людина заново навчатиметься основним життєвим принципам, подолання труднощів без психотропних засобів, дотримання моральних принципів.

Існує думка, що колишніх наркоманів не існує, а є ті, хто тимчасово не вживає наркотиків. Це судження помилкове і швидше за все поширюється людьми, які зацікавлені в процвітанні наркоманії. Насправді грамотний підхід до лікування та реабілітації наркоманії здатний захистити людство від цієї страшної недуги.

Яскравим прикладом ефективності методу є люди, які пройшли цей курс і повністю позбулися своєї залежності.

Етапи курсу реабілітації при наркозалежності

Этапы лечения и реабилитации наркомании

Щоб повністю позбутися наркозалежності недостатньо просто перестати вживати наркотики. Як фізична, так і психічна залежність зберігається протягом тривалого часу і подолати їх самостійно часто не під силу навіть найстійкішим людям. Без ефективного лікування та реабілітації наркоманії існує величезний ризик повернення наркомана до старої звички. Будь-яка стресова ситуація чи психічний розлад може стати причиною невдалої спроби звільнення від наркоманії.

Два етапи курсу лікування та реабілітації наркоманії:

Етап №1. Нейтралізація фізичної залежності наркотиків.

Цей етап лікування та реабілітації наркоманії включає очищення організму від токсинів, зниження болючого потягу до психотропних речовин, що помітно полегшує абстинентний синдром.

Пацієнт проходить комплексне медикаментозне лікування та оздоровчі процедури. У цей період лікування та реабілітації наркоманії у пацієнта повністю проходить абстинентний синдром, знижується наркотична залежність та покращується загальний стан. Після успішного завершення курсу лікування та реабілітації наркоманії можна переходити до другого етапу.

Етап №2. Нейтралізація психологічної залежності.

Лікування та реабілітація наркоманії на цьому етапі спрямовані на зміцнення мотивації відмови від наркотиків. Психологи та психотерапевти допомагають духовному зціленню пацієнта. Цей період лікування та реабілітації наркоманії допомагає людині знову набути духовних цінностей і мотивують її на здоровий спосіб життя. У людини формується інша життєва позиція, що говорить про успішне лікування та реабілітацію наркоманії.

На жаль, гарантувати 100% успішного лікування не може жодна програма з лікування та реабілітації наркоманії. Статистика показує, що лише близько 20% наркоманів, які пройшли лікування та реабілітацію наркоманії, змогли повністю позбутися пристрасті до наркотиків. Інші наркозалежні повертаються до своєї звички протягом 2-3 років після лікування та реабілітації наркоманії.

Наші лікарі, які працюють над проблемою наркоманії, дійшли висновку, що найефективнішим є комплексне лікування та реабілітація наркоманії. 90% часу, витраченого на відновлення, займає повернення пацієнта до соціуму та його реабілітацію в суспільстві.

Успішне лікування та реабілітація наркоманії визначається відновленням функцій:

– самостійне вирішення різних проблем та труднощів;

– контроль настрою, почуттів та емоцій без наркотиків;

– набута здатність до навчання;

– здобуття здорового глузду, вміння відрізнити добрий вчинок від поганого.

Деякі реабілітаційні центри використовують програми з лікування та реабілітації наркоманії, створені задля лікування організму. Вони успішно знімають синдром абстиненції, не торкаючись при цьому глибинних причин наркоманії.

Проте, лише лікування та реабілітація наркоманії, до комплексу яких входить програми з відновлення психічного та фізичного здоров’я пацієнта, мають максимальний ефект.

Центри та програми з лікування та реабілітації наркоманії

За даними медичних досліджень найбільш успішним є комплексний курс лікування та реабілітації наркоманії. Наша клініка Доктор Благо Плюс дотримується в своїй роботі саме такого підходу.

Вартість лікування та реабілітації наркоманії залежить від термінів реабілітації, якості послуг, умов для розміщення пацієнтів та інших факторів. Наша клініка використовує у роботі найсучасніші досягнення наркології, а також власні методики лікування та реабілітації наркоманії.

Що слід знати під час виборів наркологічного центру?

Вибираючи реабілітаційний центр, перш за все, слід враховувати, що період відновлення повинен тривати не менше півроку. Оптимальний курс лікування та реабілітації наркоманії триває від 3 до 12 місяців;

Найбільший ефект мають комплексні програми, які усувають не тільки фізичну, а й психологічну залежність пацієнта. Такі програми лікування та реабілітації наркоманії торкаються кожної частини життя людини, допомагаючи йому впоратися з життєвими ситуаціями без наркотичного допінгу;

Реабілітаційний центр повинен мати відгуки пацієнтів, лікування та реабілітація наркоманії, які увінчалися успіхом. Телефонуйте +38(048) 702-34-24, +38(097) 242-29-22.

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

Добрий день всім. Мене звати Сашко, живу я в Торонто, Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних важких наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію