Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар Довгий Юрій Володимирович

Лікар вищої категорії, кваліфікований нарколог та анестезіолог, головний лікар клініки "Доктор Благо Плюс".
Лауреат нагороди в номінації "За мужність та професіоналізм" ІІІ ступеня

Серотонін – це нейромедіатор, також відомий як 5-гідрокситриптамін (5-HT). Він є важливою хімічною речовиною, яка виконує безліч функцій в організмі. Серотонін впливає на настрій, апетит, сон, навчання і пам’ять, а також регулює функції серця, легенів, травлення та інших органів. Він також відіграє важливу роль у регулюванні больового порогу та контролі рухів.
Серотонін виробляється в нервовій системі та в кишечнику. У мозку, серотонін синтезується в нейронах, розташованих у низці ядер, включно з ядром ребра і ядром середньої лінії. У кишечнику, серотонін виробляється в клітинах, які називаються ентерохромафінні клітини.

принудительное лечение наркомании в украине

Рівень серотоніну в організмі може впливати на різні аспекти здоров’я і поведінки, включно з настроєм, апетитом і сном. Недостатня кількість серотоніну може бути пов’язана з депресією, тривожністю та больовими синдромами, тоді як надмірна кількість серотоніну може призвести до синдрому серотонінової гіперактивності та інших захворювань.

Фармакологічні препарати можуть впливати на обмін серотоніну в різних напрямках, залежно від їхнього механізму дії та призначення.

Як впливають на серотонін медичні препарати?

Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (SSRI) є одним із найпоширеніших класів антидепресантів. Вони блокують зворотне захоплення серотоніну в синаптичній щілині, збільшуючи таким чином концентрацію серотоніну в нервовій системі. Це може призвести до збільшення активації серотонінових рецепторів, які можуть чинити антидепресивний ефект.

Інший клас антидепресантів – інгібітори моноаміноксидази (ІМАО) – діють шляхом інгібування ферментів, які зазвичай розкладають серотонін у нервовій системі. Це також призводить до збільшення концентрації серотоніну і може поліпшити настрій у пацієнтів з депресією.

Деякі інші препарати, такі як триптани, використовуються для лікування мігрені, і вони діють шляхом активації серотонінових рецепторів, що призводить до звуження судин головного мозку і зменшення болю. Однак, слід пам’ятати, що будь-яке втручання в обмін серотоніну може мати побічні ефекти, тому використання фармакологічних препаратів повинно бути здійснене тільки під наглядом лікаря і відповідно до його рекомендацій.

У нашій клініці досвідчені лікарі-наркологи підбирають індивідуальні дози препарату тільки після ретельного обстеження пацієнта, з урахуванням його стану здоров’я, віку, наявності хронічних захворювань.
У всіх пацієнтів, які страждають на наркоманію або алкоголізм, обмін серотоніну порушений, що призводить до депресій, загострення болю, порушень сну, апетиту, тривожності. А ці стани і призводять до повторного зриву.
Тому так важливо пройти комплексне лікування в наркологічній клініці. Де не тільки виведуть із запою, а й відновлять обмін серотоніну, що дасть пацієнтові енергію і мотивацію до здорового і тверезого життя.

Чому Вам варто вибрати нас?

Лікування в стаціонарі

Курс лікування проходить тільки стаціонарно, в комфортних палатах з усіма зручностями.

Анонімність

Усі пацієнти проходять курс лікування в клініці повністю анонімно.

Доставка пацієнта

Здійснюється машинами швидкої допомоги

Цілодобово

Ми працюємо цілодобово 12 місяців на рік.

Лікарі клініки

Довгий Юрій Володимирович

Довгий Юрій Володимирович

Головний лікар-реаніматолог-нарколог

Тисячний Ігор Станіславович

Тисячний Ігор Станіславович

Лікар-нарколог

Подірка Микола В'ячеславович

Подірка Микола В'ячеславович

Лікар-нарколог

Роша Василь Васильович

Роша Василь Васильович

Лікар-нарколог, психолог

Курс лікування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Групова психотерапія
Проживання
Харчування 

Кодування

Детоксикація організму
Діагностика організму
Програма лікування
Робота з психологом
Підшивка препарату
Проживання
Харчування

Реабілітація

Реабілітація
Ресоціалізація
Проживання
Харчування

Виїзд бригади

Виїзд машини
Анонімність
Робота лікарів

до 2200 грн/добу

від 4000 грн

від 10 000 грн

від 1800 грн

Получить бесплатную консультацию

Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити велику подяку всьому колективу клініки за чуйне та поважне ставлення до пацієнтів. Можна навіть отримати безкоштовну консультацію. Дуже сподобалася психолог Ірина, людина на своєму місці.

Докладніше

Микола Іванович

(Пунктуація та орфографія збережені) Добрий день всім. Мене звуть Сашко, жову я в Торонто Канада. Нещодавно був в Одесі 3 місяці. Там я лікувався в клініці Доктор Благо від залежності до алкоголю та різних тежолих наркотиків. Клініка Доктор Благо допомогла мені.

Докладніше

Сашко з Торонто

Записатися на безкоштовну консультацію